Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Albert tłumaczy dlaczego zwija Wam kasę!

Autor: Jacek LZ  godzina: 09:26
faworek, lecz się u pana profesora a zostaniesz bankrutem.

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 09:52
racjonalne wydawanie środków.....a w praktyce wywalanie kierowników OHZ-ów, wstawianie na to miejsce kolesiów z wyższymi wynagrodzeniami, wywalanie łowczych okręgowych dyscyplinarnie (vide Lublin) i obsadzanie swoimi kolesiami, arogancja, zmuszanie do podpisywania porozumień o rozwiązaniu stosunku pracy (albo , gdy się nie zgodzisz to dyscyplinarka), oj panie Kołodziejski, ciekaw jestem czy w tym swoim Orlen Warsztat SA również jesteś taki mocny czy tylko "ruki pa szwam" i posłusznie wykonujesz pan polecenia Pana Obajtka

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 09:58
a przy okazji, to poproszę o konkrety co pan Panie Kołodziejski uczyniłeś dla ogóły myśliwych przez tych naście pracowitych tygodni. Co ja mam z tego że ty jesteś łowczym krajowym? Poza partyjnym, przypominającym bełkot z lat PRLu chrzanieniem ile to złego zrobili tamci a ile to dobrego zrobiłeś ty. Prawdziwym partyjnym językiem się posługiwać umiesz. A czyny?????????

Autor: pięta  godzina: 10:58
Kolego pytasz pana ŁK o czyny ? Odpowiedzi nie uzyskasz ludzie przynoszeni w teczkach raczej ich nie udzielają .To jest tak jak na takie stanowiska daje się swych znajomych bez doświadczenia bez rozeznania w terenie itp itd. Troska "centrali" o kasę okręgów -kasę pochodzącą w zdecydowanej większości z naszych składek i przeróżnych innych opłat to istna kpina.!Panie Kołodziejski a na diabła mamy 49 okręgów województw jest 16 i tyle powinno być okręgów łatwiej się panu będzie liczyć i bilansować tę kasę w OKRĘGACH.

Autor: faworek  godzina: 11:13
Prawda jest taka, że pan Kołodziejski odpowiada za działania Zarządu Głównego od wejścia w życie nowej ustawy tj od kwietnia 2018 r. Za wszystkie decyzje od kiedy jest członkiem ZG ponosi odpowiedzialność i powinien zostać rozliczony - a teraz udaje że to nie on. Jednym słowem - kabaret.

Autor: pięta  godzina: 13:03
Ale marnych aktorów z kabaretu się odwołuje w trybie pilnym.

Autor: J.Chudy123  godzina: 13:55
Suflerów ze "skoleniówki" tym bardziej - najpierw.

Autor: Andiz2  godzina: 14:35
Zabranie pieniędzy wszystkim ZO skończy się tym, że wszelkie kroki do zarabiania przez ZO zostaną zaniechane . Po co zarabiać jak kasę zabierze ktoś inny . Dla ZG ten skok na kasę przyniesie jednorazowy skutek. Komu następnemu zabiorą kasę : KŁ czy może niezrzeszonym myśliwym każą więcej płacić . Gospodarka centralnie zarządzana -skąd my to znamy . Komuna wraca jak widać i ma się dobrze - żałosne.

Autor: Lesław1  godzina: 14:45
Andiz2 a o jakim zarabianiu ty mówisz ? ZO zarabiały w ten sposób, że nic nie robiły. Blokowały jak najwięcej imprez. Po co zawody strzeleckie, po co próby psów, po co robić cokolwiek. Jak się nic nie wydało ale pieprzyło się o oszczędnościach, to teraz się mówi o zarabianiu przez ZO.

Autor: Husky  godzina: 15:10
Lesław1, po raz pierwszy zgadzam się z Tobą co do joty... DB.

Autor: srodowisko19  godzina: 15:19
Kasa do ZG,Lowczowie wysłani na przymusowe wykorzystanie urlopów,.Myśliwi otworzcie oczy Agencja Łowiecka coraz blizej!

Autor: pięta  godzina: 17:55
No przepraszam nie we wszystkich okręgach pachniało nic nie robieniem niech każdy pisze o swoim macierzystym okręgu i wnet wielu z WAS zmieni zdanie. Ba jak się nie uczestniczy w życiu swego okręgu to skąd można wiedzieć i twierdzić ,że nic tam się nie dzieje a kasa idzie li tylko na premij-ki łowczych itp. PS sugerowałbym by koledzy sympatycy /z całym szacunkiem / nie wypowiadali się w sprawach o których specjalnego pojęcia raczej nie maja będzie jaśniej i przejrzyściej.