Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Uchwały NRŁ wstrzymane  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 13:59
Uchwały NRŁ wstrzymane (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/index.php/aktualnosci/521-uchwaly-nrl-z-4-wrzesnia-wstrzymane-2) :-) :-) :-)

Autor: Lauris  godzina: 14:30
Pięknie

Autor: srodowisko19  godzina: 14:42
Czyli Izdebski rzadzi! Agencja coraz blizej

Autor: jeager  godzina: 14:44
Już strony nie ma albo nie daje się otworzyć. Szkoda nie wiem o co biega.

Autor: srodowisko19  godzina: 14:47
https://www.pzlow.pl/index.php/aktualnosci/521-uchwaly-nrl-z-4-wrzesnia-wstrzymane-2

Autor: WIARUS  godzina: 14:47
czytaj (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/index.php/aktualnosci/521-uchwaly-nrl-z-4-wrzesnia-wstrzymane-2)

Autor: Manlicher 308w  godzina: 14:47
Brawo Panie MŚ Teraz Albert i Rafał czas dla Was,dostaliście ostatnią szansę! Powołać jak najszybciej Agencję Łowiecką i rozwalić wszystkie skostniałe struktury PZŁ. Inaczej BETON WAS POWIEZIE.

Autor: jeager  godzina: 14:56
Dzięki WIARUS. Jednym słowem w PZŁ jest wielki bałagan, dwuwładza. Kiedy to wróci do normalności? Cały czas trwa walka o koryto.

Autor: 28rafal  godzina: 15:18
jeager ,,,,do czego wróci??,,,okularów nie mogę znaleźć..

Autor: Artur123  godzina: 15:29
"Kiedy to wróci do normalności?" Dobre, jeager, dobre, a nawet bardzo dobre :-) Uznajmy jednak, że Ci się tylko tak chlapnęło:-) A tak jeszcze bardziej na poważnie, jeager, nie zauważam dwuwładzy. Po tym, co zaszło, i w jaki sposób zaszło, jest tylko jeden pan. Na imię mu Albercik. Malec, ewentualnie każdy inny prezes, będzie mu teraz z ręki jadł. Mnie tylko interesuje, czy te zmiany zachodzą w zgodzie z zapisami prawa i statutu. Historia PZŁ zna bowiem przykłady zgoła inne. Ot chociażby Przewrót kwietniowy w PZŁ z 1997 r. (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=122823&t=122823) Wówczas również nic sobie nie robiono z zasad prawnych. To znaczy robiono - jaja!!! Oczekuję opublikowania papieru z decyzją Ministra Środowiska. Decyzji, wstrzymującej wykonanie uchwał NRŁ z 4 września 2019 r.

Autor: Lauris  godzina: 15:42
TERAZ RAFAŁ STANIE NA CZELE AGENCJI BRAWO. I KRÓTKO Z BETONEM!

Autor: Artur1234  godzina: 15:44
Beton ma zwalczać beton? Puknij się...

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 15:48
Oczekuję przedstawienia argumentów na wstrzymanie wykonania uchwał. Będziemy mogli sami je ocenić.

Autor: jeager  godzina: 15:48
Panowie ja tylko zakpiłem. Zabrakło uśmiechu. Wiem, że ten monopol PZŁ należy zaorać tak szybko jak to jest możliwe. Jeżeli to ma być PZŁ to powinno się obecną ustawę Prawo łowieckie do niszczarki wrzucić i stworzyć coś nowego, sprawdzonego w innych krajach europejskich. Ale to też jest marzeniem ściętej głowy, bo rząd ma w głębokim poważaniu polskie łowiectwo.

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 15:57
ZAORAĆ: 1. PZŁ 2. Flisa 3. Kołodziejskiego 4. Malca 5. nowego kierownika OHZ Krośniewice a poważnie, PO CO MI TAKI ZWIĄZEK GDZIE PARTIA RZĄDZI ZE SWOIMI FUNKCJONARIUSZAMI

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 16:00
a przy okazji, jak MŚ mógł wstrzymać coś czego nie dostał do tej pory. Podobno uchwał nie ma na biurku PANA MINISTRA. Nie dotarły do PANA MINISTRA. to jak mógł je wstrzymać? Na podstawie medialnych doniesień? Czy wróżka szepnęła do uszka

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 16:04
swoją drogą........ Łowczy Krajowy kurczowo trzyma się stołka. Czyżby ORLEN WARSZTAT mu się kończył

Autor: srodowisko19  godzina: 16:17
Sagan z Hamuleckim dlugo z Malcem wymyslali dokumenty by nie dopuscic nowego prezydium do wladzy, zero godnosci,by tak kurczowo trzymac sie stolka,tylko by zaorac Pzl

Autor: Lesław1  godzina: 17:20
"....tylko by zaorac Pzl" srodowisko19 ale przecież o to wam cały czas idzie o likwidację monopolu PZŁ. O to walczycie z uporem maniaka.

Autor: pięta  godzina: 17:50
Na co WAM koledzy jakaś AGENCJA ŁOWIECKA ,którą zza drugiego szeregu sterować będą ludzie pokroju pana Sławomira Izdebskiego z jego znajomymi. Już lepiej wyczyścić tę stajnię Augiasza jaką ostatnimi czasy stał się PZŁ i zacząć od początku z nieskorumpowanymi ludźmi już w 16 okręgach reszta w ramach oszczędności na ..emeryturki pomostowe.?

Autor: duśpasterz środowisk Ł  godzina: 18:02
swoją drogą ciekaw jestem jak pan minister Kowalczyk doszedł tak szybko do przekonania, że uchwały są obarczone wadą. Przecież jeszcze dzisiaj rano tych uchwał w Ministerstwie nie było. Chłopcy z Nowego Swiatu je dopiero wieźli. Nie zdązyli dojechac z powrotem do biura a tu już na stronie PZŁ radosny komunikat , że minister wstrzymał wykonanie. Mamy ministra który czyta na odległośc albo mu dobra wróżka szepcze do uszka.A poważnie, wystarczy sprawdizć o której dokumenty wpłynęły do ministra, a o której minister wydał postanowienie. Teraz w dobie nowoczesnych technologii kazdy taki numerek da się sprawdzić. A moze minister miał jedynie informację o wadach?

Autor: molowo1  godzina: 19:48
Jak trzeba być chora osoba na wladze i próbować się dowartosciowac w życiu, by po podwójnej demokratycznej przegranej trzymać się stołka na siłę, zero godności!

Autor: Duży Miś  godzina: 20:36
pięta od kiedy dla Ciebie PZŁ jest stajnią Augiasza? To PZŁ wymaga reform? Coś nowego. Dzieci w piaskownicy mają więcej honoru i zdrowego rozsądku niż to komusze towarzystwo do którego wciąż nie dociera, że czas już nie na do widzenia tylko na wyp….dalać. Miało chamstwo złoty róg, ale jak to chamstwo, tylko psuć potrafi.

Autor: Kaczy1985  godzina: 20:55
W komunikacie jest napisane, że MŚ wstrzymał...Nie jest to jednoznaczne wyrzucił do kosza. Jest również wskazane, że jest możliwa niezgodność z prawem...A nie, że są... GDZIE JEST JAN MEBLOWY? JUŻ ŚWIĘTUJE?

Autor: Jan Meblarski  godzina: 21:26
Wróciłem z Gdańska i taka niespodzianka. Brawo panie ministrze a raczej pani Glińska. Miło czyta się o upadku opozycji tylko z zemsty i zagrożenia odebrania profitów jeszcze w rękach. Malec ma załatwić Statut i wtedy można go ocenić. Nad odwołanym sekundowym prezesem nie ma co się roztrząsać , to człek niegodny żadnej funkcji.

Autor: Flyjanek  godzina: 23:25
No to Pawluk „narozrabiał”.A kpiliście (niektórzy) z Niego!