Środa
11.09.2019
nr 254 (5155 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WAŻNYM WYDARZENIU  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 19:38
Jutro o godz. 10.00 na ul Nowogrodzkiej 84/86 pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości będzie miała miejsce krótka konferencja prasowa na której omówione zostaną główne założenia nowej ustawy Prawo Łowieckie. Tam też w tym samym czasie zostanie doręczony do biura tej partii projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo Łowieckie. Moment ten może okazać się przełomowy dla łowiectwa bowiem jak mi wiadomo główne tezy i założenia do tej ustawy były uzgodnione z prezesem Jarosławem Kaczyńskim.

Autor: molowo1  godzina: 19:43
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta,witaj Agencjo

Autor: Artur1234  godzina: 19:59
I tu nasze drogi, po styknięciu się w sprawie pewnego watażki, znowu sië rozjeżdają.

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:02
Piękny dzień dla łowiectwa. Brawo !

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:51
Jesteś pewien?

Autor: Jacek LZ  godzina: 21:17
Jutrzejszy dzień panie Stanisławie przyniesie nowe, lepsze, czytelniejsze...

Autor: Flyjanek  godzina: 21:28
Artur „gra na siebie” ,lub raczej ....rozgrywa .

Autor: broni  godzina: 21:41
Spoko!!! malenka gora urodzi mikroskopijna martwa myszke. Pzdr.DB

Autor: Flyjanek  godzina: 21:49
„SPA „ Czy ICH CEL JEST TOŻSAMY ? kim jest nr.1 i nr.2 wiemy. Kim jest trzeci ? Prawnik? Członek PZŁ? KANCELARJA? członek organu? Doradza ? Komu doradza ,PZŁ?Jaka jest Jego misja na portalu? Nie wiem .intuicja krzyczy alle achtung ! Pozdrawiam P. Artura .

Autor: Artur1234  godzina: 21:53
Ale to już było.... (www.lowiecki.pl/newsy/tekst.php?id=195) Tyle że trochę w innym miejscu. Ponad dwa lata temu: "Nasza Redakcja jako jedyna mogła relacjonować fakt przekazania projektu ustawy Wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu w jego gabinecie. Poprosiliśmy także o wypowiedź inicjatora powstania projektu Sławomira Izdebskiego na temat zmian, jakie nasunęły się po pobieżnym zapoznaniu z treścią projektu".

Autor: Jacek LZ  godzina: 21:56
Było, jest poprawione i co najważniejsze oczekiwane przez pana prezesa Jarosława. PZŁ też zaniesie naniesione zmiany i wyjdzie dzieło sztuki. Pan Jarosław wyda zgodę i będziemy mieli ojców dobrych czynów. Fajne łowiectwo nas czeka...

Autor: Silwerus  godzina: 22:04
Widzę że SP już wie kto wygra wybory. I że będzie to prezes Kaczyński...

Autor: Flyjanek  godzina: 22:17
Na mojej wsi , KOD w niedziele święcił sztandar w kościele i modlił się za Jarka !

Autor: narzynacz  godzina: 22:20
Mam obawy . Akurat Naczelnika lubię i szanuje ale obawiam się że może mieć zbyt wielu doradców z ktorych każdy ciągnie w inną stronę .A że sam o tym nie ma pojęcia kierunek w jakim to pójdzie może być nieciekawy Kluczowe są duże obwody . Gospodarka na małych podzielonych terenach jest bez sensu . Jeśli już ta agencja ma powstać niech działa w oparciu o powiaty wtopiona w tkankę podziału administracyjnego kraju . Ewentualnie w oparciu o nadleśnictwa na bazie L.P Logistycznie jest to wykonalne . Granice określone. Ludzie też się znajdą . Spory obszar . Państwowy egzamin i licencja . Jakby każdy zapłacił 1000 zł za licencję problem kasy na szkody nie istnieje . Zostają jeszcze wpływy z tytułu odstrzałów Ale będzie inaczej . Obwody po 100 ha . I jeszcze się tym ustadławią bo g..... tam pozyskają . Jak rośnie to nic tam nie widać. Jak skoszą to z ambon za wiele nie zrobią

Autor: Jacek LZ  godzina: 22:26
Pan Pawluk już to opublikował kilka miesięcy temu.

Autor: Flyjanek  godzina: 23:13
Jest takie dno ,że schrzanić się nie da .