Środa
09.10.2019
nr 282 (5183 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: MALEC - obietnice bez pokrycia!

Autor: Artur123  godzina: 09:53
W zaprezentowanym materiale nie znajduję nic, co by mogło dyskredytować prezesa Malca. A ponadto, gdy czytam: Ps. Jest to pierwszy z całej serii oczekujących na publikację epizodów działalności władzy PZŁ w których wystąpili: Albert Kołodziejski łowczy krajowy, Alicja Fruzińska rzecznik prasowy i Rafał Malec już były prezes NRŁ, mam brzydkie odczucie. Brzmi to bowiem nieładnie. Wręcz paskudnie. Zupełnie jak groźba. Co za podłe czasy - „wszyscy wszystkich” nagrywają. Strach będzie do własnej żony czy kochanki odezwać się.

Autor: FMJ  godzina: 10:38
Nie wróżę sukcesów Pańskiej najnowszej produkcji zarówno na niwie propagandy łowieckiej jak również na festiwalu filmowym w Cannes. Odnosząc się do pierwszej części to nie można zapominać o kompetencjach statutowych jak i ustawowych Malca, a co za tym idzie jeśli ktoś nie raczył przeczytać statutu, to teraz może co najwyżej skarżyć się do "niezależnej" telewizji łowieckiej, że ten coś obiecuje w prywatnej rozmowie... PS Jakość dźwięku fatalna i rodzi się pytanie, czy to może sprzęt nagrywający rozmowy z czasów ORMO?

Autor: Lesław  godzina: 10:50
Ja tu nie widzę walki o dobro myśliwych i łowiectwa, za to widzę co innego.

Autor: Bysior1959  godzina: 18:31
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Jackorz  godzina: 19:07
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Nun  godzina: 19:12
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.