Czwartek
10.10.2019
nr 283 (5184 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: "Co się dzieje z tym modelem?"  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:01
Takie pytanie dostaję często. Może ten tekst da jakąś odpowiedź? (dziennik.lowiecki.plhttps://wildmen.pl/bez-kategorii/odwolanie-lowczego-krajowego/?fbclid=IwAR0l4PMYYKXIeoB0jMKDm8yIwBsHR2DLoBhwmWI)

Autor: Kazimierz123  godzina: 10:24
Wielki okręt z banderą PZŁ płynie bez sternika i cały czas dryfuje na skały!

Autor: zygi  godzina: 10:43
Tak po kolei. Najpierw TK,potem sądy,prokuratury i tak po kolei.Teraz od jakiegoś czasu PZŁ. Co potem? .Może PZW,Związek Kominiarzy,Liga Kobiet?. Rządzący mają dużo do roboty szczególnie rozwalania wszystkiego co się da. Należy tu wspomnieć,że w przypadku PZŁ to przy wydatnej współpracy naszych forumowych pseudo reformatorów.

Autor: Manlicher 308w  godzina: 10:52
zygi Taka jest wola Narodu, a w nim reformatorów.

Autor: Opechancanough  godzina: 11:42
Moze w koncu pierdyknie gdzies na rafie!

Autor: Lesław  godzina: 11:58
Jakoś ktoś niedawno na wskazany artykuł na stronie wildmen odpisał, że dla niego anonimowe blogi nie są źródłem wartym zachodu. A najlepszym jest to że o P. Gduli pisze się to co pisze i daje się link do jego strony ...

Autor: RoSch  godzina: 13:21
Koledzy! Wszystko wskazuje na to, że to nie jest już Polski Związek Łowiecki, a Państwowy Związek Łowiecki. W obecnym stanie patrząc na działania i zamiary obecnie rządzących, to nawet kolega Pawluk powinien się poważnie zastanowić o czym pisze, ponieważ może być uznany za nieprawomyślnego jako dziennikarz. DB

Autor: Manlicher 308w  godzina: 13:39
Rosch Wszystko wskazuje na to, że jak Bóg pozwoli to po 67 letniej okupacji czerwonych Khmerów związek łowiecki wróci do swoich korzeni matki Polki.

Autor: Jacek LZ  godzina: 22:29
Model żyje swoim życiem, minister swoim a myśliwi swoim. Porażka nieunikniona, tylko kto będzie ofiarą.