Czwartek
10.10.2019
nr 283 (5184 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: APEL PREZESA NRŁ!  (NOWY TEMAT)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:13
Szanowne Koleżanki i Koledzy Myśliwi i Leśnicy! Z ogromnym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci prof. Jana Szyszko, znakomitego polityka, naukowca, leśnika, ale przede wszystkim etycznego i wiernego swoim przekonaniom myśliwego. Wielkiego człowieka, który szczerze kochał Polskę – polską ziemię, polskie łowiectwo i polskie leśnictwo. Orędownika Polskiego Modelu Łowiectwa, który swoją postawą codziennie dawał przykład jak trwać przy swoich ideałach i zasadach. Człowieka, który swoją osobowością i naturalnym ciepłem zjednywał sobie rzesze zwolenników. Rycerza Świętego Huberta niezłomnego w walce o normalność. Jan Szyszko wielokrotnie mawiał, że przyszłość Polski opiera się na czterech filarach – kościele, wsi, łowiectwie i leśnictwie będących jednością. Dlatego dzisiaj apeluję do wszystkich Koleżanek i Kolegów, aby w tym trudnym czasie okazać solidarność i stając ramię w ramię ponad podziałami ruszyć w ostatnią drogę z naszym Przyjacielem. Okażmy szacunek i honor zmarłemu Koledze poprzez udział pocztów sztandarowych oraz obecność myśliwych w strojach organizacyjnych. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 16 października o godz. 11.00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej. Członek Honorowy Polskiego Związku Łowieckiego – nasz Przyjaciel, wyruszył w ostatnią drogę do Krainy Wiecznych Łowów, a naszym obowiązkiem i chlubą będzie mu w tym towarzyszyć! Ku chwale Polskiego Łowiectwa! Darz Bór! Prezes Naczelnej Rady Łowieckiej Prof. dr hab. Paweł Piątkiewicz

Autor: Opechancanough  godzina: 11:39
A nie mowilem!!! ( w innym temacie): : do Krainy Wiecznych Lowow! a nie do" najlepszego modelu lowieckiego w zaswiatach". Bierutowskiego modelu tam nie ma !?

Autor: jedmar  godzina: 12:52
weź się opanuj chłopaku............

Autor: pięta  godzina: 13:37
Jestem za a nawet przeciw jak mawiał "klasyk tematu".

Autor: jeager  godzina: 13:44
Kuźwa ja się już pogubiłem. Kto w końcu jest prezesem NRŁ? Jak nam wiadomo MŚ Kowalczyk wstrzymał wykonanie uchwał podjętych w dniu 4 września br. a więc nadal powinien być Malec. Prawda czy fałsz?

Autor: FMJ  godzina: 14:40
Panie Stanisławie, a kiedy uda się uzyskać odpowiedzi na TE PYTANIA? (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=563781&t=563781)

Autor: Jacek LZ  godzina: 22:38
Ja przyjąłem to w spokoju. Bóg jest sprawiedliwy, Bóg jest wielki. Wola Boga zawsze pełna łask, nawet jeśli każe. Bóg jest Wielki, Bóg jest Sprawiedliwy.