|
|
Wtorek
26.11.2019nr 330 (5231 ) ISSN 1734-6827 Dyskusje problemowe Temat: R. Malec w piśmie do członków NRŁ (NOWY TEMAT) Autor: Artur Jesionowicz godzina: 13:53 List prezesa NRŁ do jej członków (forum.lowiecki.pl/download.php/15,158882,1812/listprezesa.pdf) Autor: Artur Jesionowicz godzina: 14:04 Zwołanie posiedzenia NRŁ na dzień 16 grudnia 2019 r. (forum.lowiecki.pl/download.php/15,158883,1813/zwolanie16grudzien.pdf) Autor: Stanisław Pawluk godzina: 14:25 Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: podawanie niezweryfikowanych faktów godzących w osoby trzecie. Autor: Lesław godzina: 14:41 Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park. Autor: Stanisław Pawluk godzina: 15:27 Mam udokumentowanych kilka różnych przypadków czyli różnych nazwisk jakie do różnego rodzaju postępowań skierowała sygnalistka Alicja Fruzińska. Autor: Paulo godzina: 15:42 ...i na stronie www.pzlow.pl też już zmienili. Autor: FMJ godzina: 16:51 Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park. Autor: Kazimierz123 godzina: 16:58 Ja pitole ale CYRK ! Piątkiewicz zwołuje na 10 A Malec na 16 Ministrze czy Ty widzisz ten bu...el? Gdzie jesteś? Autor: pięta godzina: 18:41 Bałaganu ciąg dalszy ...a czas płynie i rolnicy tracą cierpliwość! Autor: Jacek LZ godzina: 18:42 Panie Premierze, nadzorujący Ministerstwo Środowiska, udziel odpowiedzi nawet łamiąc prawo, ale udziel !!!! Kto piastuje stanowisko prezesa NRŁ ! dla dobra łowiectwa, które wolą rządzących nie oddało monopolu. Moim zdaniem tylko KZD mógłby pomóc " wskazać" rozwiązanie dwuwładzy !!! Mojemu " ulubieńcowi " Pawłowi Piątkiewiczowi, fotel dominanta się nie należy. Choć mogę sobie pozwolić o taką niespodziankę ale z wolą KZD -ów wyłącznie !!!! Autor: molowo1 godzina: 19:18 Co za bałagan! To tylko pokazuje,że NRL do niczego nie jest potrzebna |