Niedziela
08.12.2019
nr 342 (5243 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Izdebski: "takiego burdelu nie ma nigdzie na świecie"

Autor: Broxen  godzina: 14:03
Dlaczego pan Izdebski chce to rozpędzić ? Na stronie internetowej : https://www.pzlow.pl/ Po otwarciu napis : Polski Związek Łowiecki Zarząd Główny Darz Bór ! Ale gdzie się dowiedzieć kto to jest ten Zarząd Główny ? Co to za organizacja której organy –osoby publiczne - są nieznane ? Co to za organizacja której naczelne organy nieprzestrzegają własnych postanowień? Co to za organizacja w której nie jest ustalone kto kieruje tym naczelnym organem ? Co to za organizacja …. …i tak można by jeszcze z dziesięć zasadnych pytań !

Autor: WIARUS  godzina: 14:32
Broxen - Ale gdzie się dowiedzieć kto to jest ten Zarząd Główny ? (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/nasza-struktura/zarzad-glowny/) Właśnie pod tym adresem! Chyba jednak marudzisz i masz problemy z wyszukiwaniem potrzebnych informacji! Wytęż umysł i utwórz więcej pytań ;-)))

Autor: jooopsa  godzina: 14:50
"co to za organizacja której organy –osoby publiczne - są nieznane ?" No właśnie. Co to za organizacja ten OPZZiOR (czy jak tam się toto nazywa) pod szyldem której występuje Sławomir 65 Wyroków Izdebski? Nic w internecie nie można znaleźć ile toto członków liczy (poza niejaki Izdebskim) kto (i czy) we władzach tego tworu jest - poza niejakim Izdebskim 65 Wyroków Sławomirem. Jawi toto się nawet nie jako kanapa, lecz jako teatrzyk jednego aktora. I kto się przejmuje popiskiwaniem jakiegoś jednego człowieka, który się chwali 65 wyrokami?

Autor: Broxen  godzina: 14:52
trolujesz. Co ja poradzę że nie wiesz która strona serwisu jest aktualna a która historyczna.

Autor: jooopsa  godzina: 14:58
Ja troluję czy ty? No to podaj link do strony internetowej tej kanapy, na której będzie podana liczba członków, struktury oraz władze. Poza Sławomirem Izdebskim oczywiście, który już się "uwiarygodnił" chwaleniem 65 wyrokami. Jak PZŁ atakują tacy ludzie którzy mają 65 wyroków, to śmiało mogę być dumny, że ja do PZŁ należę, a nie do tego opzziora.

Autor: Broxen  godzina: 15:08
Nie zajmuję organizacjami rolniczymi. Troluje, który nie zna oficjalnej strony pezeteła.

Autor: jooopsa  godzina: 16:04
Nie rozumiesz co się do ciebie pisze? Strony PZŁ są powszechnie znane, gdyż ta organizacja nie jest kanapą. Za to jedynie co można spotkać w internecie o tym opzziorze, to że istnieje takie cóś, a jedyną osobą znaną z tego dziwnego opzziora jest jakiś facet z 65 wyrokami. Skoro ten facet z 65 wyrokami śmie w polskim łowiectwie gmerać, to chcę wiedzieć czy ten jego OPZZiOR to tylko wydmuszka, czy jakaś liczna organizacja. I ilu w niej jeszcze jest innych jegomościów z wyrokami, o ile są. Jasne?

Autor: Broxen  godzina: 17:00
trol to trol . Jeszcze raz ; nie zajmuję się osobami prywatnymi Poczytaj sobie odpowiednią ustawę. „art. 4. Osobami pełniącymi funkcje publiczne w rozumieniu ustawy są”:

Autor: Luzak-63  godzina: 18:25
Broxen Co z tymi trollami u Ciebie dzisiaj ? -

Autor: jooopsa  godzina: 18:33
Jak to, szef rzekomo ogólnopolskiego (dobrze że nie ogólnogalaktycznego, hehe) rzekomego porozumienia rzekomych związków zawodowych i rzekomych organizacji branżowych nie jest osobą publiczną?? No chyba tylko w tej ewentualności, że ta cała szumna organizacyjka jest tylko napuszoną wydmuszką dla dalszych awanturek posiadacza 65 wyroków... Jak coś więcej wiesz na ten temat - wal śmiało.

Autor: Broxen  godzina: 18:45
Śmiało ? Za darmo doradzam trolowi, że za zajmowanie się na tym forum i roztrząsanie spraw osobistych osób prywatnych może być dolegliwy pozew.

Autor: jooopsa  godzina: 20:11
Pozew za co? I od kogo? Wszak Sławomir 65 Wyroków Izdebski, wielokrotnie się swymi wyrokami sam chwalił i jest osobą (przez te szumne nazwy organizacyjki i jego parcie na szkło, papier i internet) jest jak najbardziej osobą publiczną.

Autor: Renegat  godzina: 20:15
Chociaż jeden zbił kapitał polityczny na ,,najlepszym "modelu łowieckim a forumowicze ostro mu pomagają w pomnażaniu kapitału .

Autor: labul  godzina: 21:47
Reprezentacja: PRZEWODNICZĄCY ZWIĄZKU - Sposób reprezentacji: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH UPOWAŻNIONY JEST PRZEWODNICZĄCY SAMODZIELNIE. Tam dopiero ma pole Pan Izdebski

Autor: Renegat  godzina: 21:52
To nie PZŁ żebyś mógł być ronikiem to musisz przynależeć do dziwnej organizacji lub zrzeszenia. Choć kasę z podatku na izby rolnicze ci ściągną ale takie rozumienie demokracji w tej szerokości geograficznej .

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 21:55
Przepisał ze statutu PZŁ ale w sposób bardziej otwarty.

Autor: Renegat  godzina: 21:58
Uczył się od najlepszych ....