Niedziela
08.12.2019
nr 342 (5243 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: ŁOWCZY KRAJOWY żegna się ze stanowiskiem?

Autor: jooopsa  godzina: 03:26
@Luzak-63 Flis owszem, wspaniałym kandydatem jest, ale jest też nie gorszy - Zalewski. Co najważniejsze, obaj mają świetne układy z tzw. prasą łowiecką 😋 I kogo wybrać? Osiołkowi w żłoby dano, w jeden owies, w drugi... A raczej: Osiołkowi dano w misy: Tu Zalewskie, a tam Flisy 😆

Autor: Luzak-63  godzina: 10:00
Jooopsa Pełna zgoda. Zalewski też był tu na forum poniewierany. Ale co jest dobre, to zawsze sie obroni samo. Dr Flis to rutyna, praktyka i wiedza. Dziś mało takich kandydatów na stanowisko ŁK. Wiem o tym, że co nie którym uczestnikom tego forum to zadra w oku. Ale ja pocznę takie jest życie. Pozdrawiam również dr Zalewskiego

Autor: Broxen  godzina: 10:13
A co wie i umie trol ? Trol wie że wśród 125 tyś członków pezetela to tylko niejaki Zalewski czy jakiś Flis umie czytać. A skoro trol już posiadł tą „tajemną wiedzę” że tamtych dwóch to zbawcy pezeteła to …pala w kółko to samo.

Autor: jooopsa  godzina: 10:24
Luzak-63 Nie znam kwalifikacji ani Kolegi Flisa, ani Kolegi Zalewskiego. Nie znam też ich osobiście. Ale sam fakt częstego poniewierania ich obu na tym portalu i forum wzbudził moją sympatię wobec nich. Im bardziej poniewierającym piana wściekłości z przaśnych buziek leciała, im większymi bzdurami nieudolnie usiłowano ich zdeprecjonować - tym większe było prawdopodobieństwo że to są ludzie porządni. Czysta logika - skoro jakiś np. hipotetyczny hejter komuś usilnie próbuje zaszkodzić, i grzebie, grzebie i grzebie by jakieś haki znaleźć - a znajduje tylko bzdurne błahostki - to ten atakowany przez hejtera jest lepiej prześwietlony niż przez CBA, prokuraturę, CIA i Mosad. Mam gwarancję że żadnych świństw, nadużyć i przestępstw nie popełnił, a gdy sam atakujący hejter jest wredny - to dodatkowo wiem, że atakowany z kohorty wredniaków sam nie jest, bo wredny wrednego nie atakuje, tylko się z podobnym sobie wredniakiem kolesiuje. Ta zasada obejmuje wszystkie objawy hejtu, nie tylko hejtu na "łowieckim"

Autor: Broxen  godzina: 10:59
Logika trola : Jak konstytucyjny minister wyznacza osobę do zarządzania państwowym łowiectwem to jest be ! trole uważają że zarządzać mogą tylko ich kolesie czyli …. ma być tak jak było !

Autor: Luzak-63  godzina: 11:24
Jest stara zasada nie ubliżaj, jak nie chcesz by Cię ktoś nie potraktował z but. Można odwrócić temat i zapytać po czym troll rozpoznaje trolla ? Nie udawaj mądrasa, bo zawsze może znaleźć się mądrzejszy od Ciebie. Idt. itd. Nie naprężaj się przyjacielu. To nie potrzebne. Każdy z nas ma prawo wyrażać swoje zdanie. Nie bądź tym, który kreuje jede naród jedna myśl. To już było. Pozdrawiam

Autor: Broxen  godzina: 11:38
Co zrobić ? ubliżam ? a kim jest osoba która nie uznaje że obywatele tych do kierowania i zarządzania państwowym wybrali w demokratycznych wyborach.

Autor: jooopsa  godzina: 12:15
Broxen, nie zazdrość! Gdy i Ciebie obłudni hejterzy zaczną natrętnie deprecjonować, ale jako pretekst do deprecjonowania znajdą tylko bzdurki, to i Ty staniesz się wiarygodnym kandydatem na kierownicze stanowiska w PZŁ.

Autor: Broxen  godzina: 12:24
Krótko i na temat ? Waść też jest osoba która nie uznaje, że obywatele tych do kierowania i zarządzania państwowym wybrali w demokratycznych wyborach ?

Autor: jooopsa  godzina: 12:52
A co to ma do rzeczy? Wszak i podczas wybierania rządów RP i podczas wybierania władz PZŁ (ostatnio poza ŁK) są stosowane zasady demokracji pośredniej. Takie są rządy, jakie pośrednio sobie społeczeństwo wybrało. W obu przypadkach, w drugim - społeczeństwo myśliwych.

Autor: Broxen  godzina: 13:02
Jeszcze raz -krótko i na temat : Waść też jest osoba która nie uznaje, że obywatele tych do kierowania i zarządzania państwowym wybrali w demokratycznych wyborach ?

Autor: jooopsa  godzina: 13:18
Odpowiedź już była. Tuż pod twoim pytaniem.