Wtorek
14.01.2020
nr 014 (5280 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Asf - czarno na białym

Autor: Leśny Marunio  godzina: 12:20
popcorn zakupiony... w fotelu już umościłem się wygodnie .... ino czekam na projekcję filmu... Dziwne ..jak wybory do Sejmu- to chowają polityków do szafy... a jak potwierdzić swoją ,,prawdomówność" to opuszcza się temat... no można i tak :)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 12:26
Namawiam Zarząd Koła nr 45 aby cię pozwał za pomówienie o nieprzestrzeganiu przepisów o bioasekuracji. Były prowadzone postepowania weterynaryjne, prokuratorskie i przez władze łowieckie wszystkie z doniesienia Krzysztofa K. (jeszcze niewywalonego członka tego koła, karanego sądownie za przestępstwa kryminalne) więc dowodów na pomówienie przez ciebie mają sporo. Ja dostarczę twoich danych - o ile organ uprawniony mnie zapyta.

Autor: Leśny Marunio  godzina: 13:45
chciałem zobaczyć film.... a tu okazuje się, że leci jeszcze lepszy ...prawie kryminał... a może komedia...?

Autor: Rabbit  godzina: 17:17
Stanisław Pawluk- 8 minuta Twojego filmu z polowania w KŁ Ponowa. Pytanie ,czy tak wygląda bio-asekuracja, Twoi zdaniem.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 17:47
Moje zdanie jest mało ważne. Wypowiedzieli się fachowcy na temat konkretnej sytuacji a nie na temat scen filmowych, które powstają w różnych miejscach, w różnym czasie i nie zawsze oddają to, co ty akurat chcesz widzieć. Ps. Zarząd się zastanawia ale ma wolę walki z pomówieniami szkalującego ich dobre imię....

Autor: Rabbit  godzina: 18:22
Nie potrafisz czy nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie. Jesteś autorem filmów z polowań z KŁ Ponowa i KŁ Kruk, oba koła nie zachowują zasad bio-asekuracji i to jest fakt. Ja pokazując brak bio-asekuracji szkaluję koło, Ty pokazując brak bio-asekuracji piętnujesz patologię w kole.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:25
Teraz to zawalczą nie tylko z ASF. Brnij dalej.

Autor: Rabbit  godzina: 18:45
Jeżeli nie masz argumentów to zostaje tylko straszenie. Można I tak.