Wtorek
14.01.2020
nr 014 (5280 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: NRŁ  (NOWY TEMAT)

Autor: WIARUS  godzina: 16:30
Komunikat Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego w sprawie Naczelnej Rady Łowieckiej (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/komunika-zarzadu-glownego-polskiego-zwiazku-lowieckiego-w-sprawie-naczelnej-rady-lowieckiej/)
    Biorąc pod uwagę całokształt dotychczasowej działalności Naczelnej Rady Łowieckiej nie może budzić wątpliwości, iż Zarząd Główny w odróżnieniu od Naczelnej Rady Łowieckiej działa na podstawie i w granicach prawa wywiązując się tym samym ze swoich statutowych obowiązków. Mamy nadzieję, iż w niedługim czasie Minister właściwy do spraw Środowiska jako organ nadzorujący Polski Związek Łowiecki rozstrzygnie trwający w Prezydium spór kompetencyjny wskazując tym samym osoby odpowiedzialne za niezwołanie Nadzwyczajnego Krajowego Zjazdu Delegatów. Szanowne Koleżanki i Koledzy mamy ogromną nadzieję że rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego spowoduje długo oczekiwaną stabilizację i rozpoczęcie efektywnej pracy przez Naczelną Radę Łowiecką dla naszego Zrzeszenia.


Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 16:44
Zarząd Główny PZŁ coraz bardziej pogrąża się w szambie.... Pracownicy zamiast zajmować się pracą twórczą (jak stwierdził prezes Łowca Polskiego) zajmują się śledzeniem mediów, zbieraniem wycinków prasowych z nieprzychylnymi dla władzy łowieckiej (czyta:j Alberta Kołodziejskiego i Rafała Malca) tekstów, pirackimi zgrywaniami filmów z FB i YT na dyski CD, powielaniem tych dysków w niezliczonych ilościach dla sądów i pozywanych (do jednej sprawy dostałem 4 (słownie: cztery) dyski po brzegi wypełnione filmami. Kancelarie prawnicze cieszą się przytulając kasę za kolejne przegrane sprawy "bydło składkowe" buli i cieszy się z zielonej kartki a łowiectwo dryfuje ku hańbie i padaczce. Okładajcie się dalej a po nowelizacji ustawy jako chwilowej łaty na wiosnę wejdzie generalna przebudowa łowiectwa a "bydło składkowe" obudzi się z ręką w nocniku. Niech żyje Albercik! Niech żyje Rafałek! Hurraaaaaaaaaaaaaaaa Ps. Portrety z wymienionymi w kancelariach ZO i domkach myśliwskich jak wieszać? Kto po prawej a kto po lewej jelenia z krzyżem?

Autor: labul  godzina: 17:01
Wszystko do góry nogami, teraz ZG w swoich kompetencjach ocenia pracę NRŁ. Dobre jest ,to : ,,Biorąc pod uwagę całokształt dotychczasowej działalności Naczelnej Rady Łowieckiej nie może budzić wątpliwości, " my bardzo dobrzy : ,,iż Zarząd Główny w odróżnieniu od Naczelnej Rady Łowieckiej działa na podstawie i w granicach prawa wywiązując się tym samym ze swoich statutowych obowiązków. " Niektórym osobą można wszystko wmówić zasadą gebelsowską.

Autor: pięta  godzina: 17:31
Zwołać w trybie natychmiastowym Krajowy Zjazd Delegatów po rozliczać zarówno ZG PZŁ jak Naczelną Radę Łowiecką z dotychczasowej ich działalności i osiągniętych efektów pracy i wybrać nowe władze . Niech Rząd a właściwie pan premier Morawiecki wreszcie powoła tego młodego geniusza/ jak o nim piszą/Pana Wosia na stanowisko i do roboty bo zima się w końcu skończy przyjdzie wiosna a my jak byliśmy w dołkach startowych tak nadal tam tkwimy ! Zjazd natychmiast nie odkładać tego na czerwiec z zastojem trzeba skończyć raz na zawsze!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 17:48
pieta Już nie jesteśmy w dołkach startowych! Już spier….my do tyłu!

Autor: Husky  godzina: 18:24
NRŁ jest tak potrzebna myśliwym, jak k..wie bliźniaki! Gdzie był ten śmieszny twór zwany dalej "Radą" kiedy w PZŁ robiło się przewałki na grube miliony? Wszyscy won!! DB.

Autor: labul  godzina: 21:05
Autor: pięta ,,natychmiastowym Krajowy Zjazd Delegatów " Aliż już byli. i co uczynili ?