Czwartek
26.03.2020
nr 086 (5352 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Do sygnalistki ALICJI FRUZIŃSKIEJ członka ZO w Pile

Autor: wuj Onufry  godzina: 05:56
Stanisław Pawluk twierdzi "Żadne RODO nie zwalnia od przestrzegania zasad biurowości i likwidowania danych, których przechowywanie nakazuje prawo i to aż 50 lat!!!" A realne życie te pawlukowe twierdzenie o 50 latach bezlitośnie weryfikuje :D (dziennik.lowiecki.plhttps://szkolenierodo.pl/jak-dlugo-przechowywac-dokumentacje-pracownicza/)

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 06:43
Weryfikuje także twoją niewiedzę i to niestety potwierdzając ten fakt systematycznie. Zamieszczony załącznik o 50 latach przechowywania to uchwała NRŁ do chwili obecnej nie uchylona a więc w PZŁ obowiązująca zarówno członków jak i władzę PZŁ. Niestety nie pierwszy to przypadek w którym statut i uchwały PZŁ zasadniczo mijają się z ustawami ale w esbecko-mafijnym systemie jest to norma. Niemniej jednak czy 50 czy 10 lat przechowywania to i tak zasady te zostały naruszone bo żaden z tych okresów jeszcze długo nie upłynie. Tak więc: "Nie pomoże Boże mój! Gdy głupoty pisze..... wuj!"

Autor: Jacek LZ  godzina: 08:11
Chciałbym przypomnieć: Lech Bloch wezwał prezesa ORŁ z Ostrołęki do gabinetu ZG, poinformował, że trzeba doprowadzić do likwidacji koła ZLOT. Zasadność wykluczenia będzie nadzorował nowo powołany brat " mojego następcy” Paweł Jenoch. Już wtedy wiedział " specjalista od skrzynek e-mail” , że Bloch daje mu rozwinąć skrzydła. Wierny długopisowy — wywyższony. Za plecami pana ŁO Szpunara-spiskowało jego zaplecze !! Brawo Ostrołęcka inteligencjo warta " kłak” !! Prezes ORŁ Edward zabrał ze sobą sekretarza, którego wydawało mu się , że może wcisnąć na stanowisko ŁO. Niestety, Bloch olał " namaszczenie zaściankowe „. Przypominam nadal, w przesłuchaniu świadka ( prawnika ZG) podczas procesu o " wykluczenie koła ZLOT ze związku dla korzyści pracowników ZG” padły słowa " Piotr Jenoch chodził po pokojach w pomocy korygowania ( pisanego uzasadnienia podtrzymania wykluczenia koła ZLOT ) przez NRŁ ( kierowaną przez Gdulę-czyt. UBEKA) w czasie kiedy koło ZLOT nie było jeszcze wykluczone uchwałą ORŁ !!!!!!!!!!!!!!!! Nie omieszkał wspomnieć, że przy tych sprawach bardzo był zaangażowany Sobolak oraz pani Diana Piotrowska, która w tym czasie poczuła w wykluczeniu misję do wykonania. Tak jak napisał pan Pawluk !! NRŁ, ZG, ZO i byłe archaiczne ORŁ to banda systemu MAFIJNO-UBECKIEGO aparatu. NRŁ z okresu pana Gduli ( czytaj UBEKA) podejmowała uchwały załatwiane pokątnie, z łamaniem prawa na każdym szczeblu związku. Pan Piotr Jenoch wraz z pracownikami ZG podżegał do przestępstwa. Do tych celów zmieniono ŁO w Ostrołęce. Kto rozliczy " grupę” przestępczą działającą w tamtym okresie w PZŁ ???!!! Nowa władza siedzi w norze jamniczej ! NRŁ boi się stanąć w obronie praworządności. Dlaczego — sama ma z nią " pod górkę"! Władza wybierana jest z rekomendacji drugiego fotela od Sycowskiej " lali” po Żywieckiego " karła” Nikt nigdy nie weryfikował dublowanych uchwał NRŁ z ZG. Nie można było sprawdzić poprawności ich z prawem łowieckim. Wszak Ministrowie Środowiska " chodzili” na otoku łowieckim. Bloch, Jenoch, Kołodziejski i obecnie Lisiak na niwie łowieckiej to ich szefostwo i darczyńcy. Kto " usadzi" księdza Tomasza, kapelana lasów Podlasia, szkodnika środowiska łowieckiego, kto zepchnie patologa w otchłań ognia piekielnego ? Ten będzie godzien piastowania stanowiska w PZŁ !!!!

Autor: Lauris  godzina: 08:27
Gdzie są organa scigania przestępców ? Działali z premedytacją w określonym celu !

Autor: Manlicher 308w  godzina: 08:32
Jacek To wszystko nieprawdopodobne ,że członkowie ZG I ZO wspólnie i w porozuminiu uknuli spisek rozwalenia KŁ Zlot i przejęcia jego obwodów przez siebie w nowo założonych KŁ ,które defakto trwają po dziś dzień! TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI. Po prostu MAFIA !!!

Autor: Jacek LZ  godzina: 08:33
Czekają na zawiadomienia od władzy centralnej. Niestety, władza podąża drogą poprzedników i nie chce ( również) być ścigana !!!!!!!!!!!!! Ja mam inne zmartwienie, że nic nie robi z tym nadzór Ministerstwo Środowiska ( pani Golińska i spółka ). Czyżby mieli interes w nieukaraniu " grupy szemranej" byłych władz PZŁ? A może była grupa PZŁ ma coś na panią Golińską i jej spółkę, że siedzi cichutko ? A może pan Cieplak ( byłe zaplecze Blocha) kontroluję pocztę pani Golińskiej wzorem ( pana Stalina ) w sekretariacie Lenina? Wiele pytań, wiele niewiadomych. Na szczęście pani Golińska jest posłem kadencyjnym. A miejscowe łowiectwo ma wiele głosów i wiele żali do " krótkowzroczności " pani poseł.

Autor: Kazimierz123  godzina: 08:40
Jacek Nic nowego tak działa cały PZŁ. Bastion ezbecko-mafijny byłych i obecnych potomków ezbeków. MŚ I MR KIEDY W KOŃCU PANOWIE ROZWALICIE TEN ZGNIŁY UKŁAD EZBEKÓW???

Autor: wuj Onufry  godzina: 18:25
Twoja niewiedza jest równa twej pewności siebie, z jaką systematycznie tę swoją niewiedzę prezentujesz. Te 50 lat dotyczy przechowywania dokumentacji dotyczącej spraw emerytalno rentowych. A to nie wchodzi w rachubę w tym przypadku. Tego przypadku dotyczą przepisy RODO, które nakazują przechowywanie danych osobowych JAK NAJKRÓCEJ Do poczytania (dziennik.lowiecki.plhttps://poradnik.ngo.pl/okres-przechowywania-dokumentow-w-ngo-rodo-i-inne-przepisy-1539954851407) Tak więc... Padł na Lublin blady strach Co znów plecie Pawluk Stach? 🤗

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 20:59
Wolę znać zdanie specjalistów - poczekam co powiedzą organy ścigania.