Czwartek
26.03.2020
nr 086 (5352 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Działalność myśliwych

Autor: kriss/sieradz  godzina: 10:18
To można polować indywidualnie czy nie można ?

Autor: Broxen  godzina: 10:22
spełnianie potrzeb społecznych w zakresie uprawiania myślistwa, kultywowania tradycji oraz krzewienia etyki i kultury łowieckiej… to dziś konieczność i priorytet ? salceson jest w sklepie !

Autor: Nun  godzina: 21:10
Można sam premier oświadczył że spacerować po lesie można we dwie osoby max ,a czy mówił o której godzinie ,ja lubię w nocy 👍😷😀i poluje i znowu jutro się wybieramCo wy tacy strachliwi.

Autor: labul  godzina: 22:49
kris/sieradz można i należy. Zobacz jaki ma tytuł książka papierowa lub elektroniczna do której dokonujesz wpisu , aby udać się na polowanie. ,, indywidualnie" , to jest słowo kluczowe na dzień dzisiejszy. Pytanie w tym temacie wypływające z ZG PZŁ jest dla mnie kompromitacją. Na ,, lowieckim " nie tylko trole występują , aby robić wodę z mózgu myśliwym. Występują ,też gady typu ,,jaszczur" . Mają na celu wprowadzać dezinformację.

Autor: GABRYŚ  godzina: 23:20
Trzeba się na coś zdecydować albo polujemy indywidualnie co jest wykonalne . To również szacujemy szkody i wypłacamy odszkodowania co też jest wykonalne Lub zawieszamy wszystko i siedzimy w domu co tez jest wykonalne W PZŁ jest zawsze wybór można zrobić jak dla ciebie wygodnie