Poniedziałek
06.04.2020
nr 097 (5363 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: No i jednak Rzecznik Prasowy szedł dobrym tropem

Autor: Artur1234  godzina: 01:22
Rzecznik pierwszy powiedział, że możemy polować, a nikt mu nie wierzył. Nawet ja. FMJ, podejrzewam, że Twój szacun pod adresem rzecznika, jest kompletnie nieuzasadniony. W celu upewnienia się, zadaję Ci to pytanie: Którego dnia i o której godzinie nagrywana była przedmiotowa rozmowa pani Ewy z panem komandosem?

Autor: GABRYŚ  godzina: 02:44
Puki co do lasu wchodzić niemożna nawet myśliwym ale kto by tam tego przestrzegał przecież rzecznik w w warszawie i coś tam opowiada o bio asekuracji nie powiem są tacy co nawet mają pojęcie otem i jak to zrobić ale rzeczywistość jest inna zestaw podstawowy do bio asekuracji koszt 100 zł wanienka 300 wszystko z kieszeni myśliwego .wystarczy sprawdzić paragony zakupu środków do bioasek, i myśliwi leżą bo to fikcja myślę że połowa nie posiada przeszkolenia weterynaryjnego na oględziny zwierzyny przed strzałem a wypełnia dokumenty i poświadcza nieprawdę po pięciu latach zapoznawać z filmikami instruktażowymi i uczyć myśliwych jak postępować w przypadku strzelenia dzika i to chyba wychodzi na Stasia pyr..pyr .

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 07:28
Przy czym film "zrobiony" przez znajomych rzecznika można sobie w buty włożyć! Dłużyzny niczym w radzieckiej "Wojnie i pokoju" gdzie płacono realizatorom od długości użytej taśmy powodują, że zniechęcenie do dalszego oglądania następuje już w pierwszych minutach. Może i jakimś tropem rzecznik szedł ale był to ślepy trop. Ps. Rzecznik prasowy jako nazwa zawodu np. płatny zabójca, najemnik, hydraulik, piekarz itp. piszemy małą literą. Gloryfikowanie akurat tego rzecznika dużymi literami traci głupotą.

Autor: Jacek LZ  godzina: 08:29
Czytam o " Kevinie” lub jak kto woli o " komandosie” i się zastanawiam. Prezes NRŁ z dala od NŚ, Łowczy Krajowy dochodzi do zdrowia ( życzę ) , członkowie ZG w cieniu siebie. Rzecznik przechodzi swoimi działaniami siebie. Podąża w kierunku " Robin Hood” Całkowicie nie rozumiem działań i przesłań władzy związku ?! Tu pan Jesionowicz ma racje przed każdym i po każdym przecinku !!!

Autor: FMJ  godzina: 09:29
@Stanisław Pawluk Być może to niszowe media, nie mniej nie nagrywają bez zgody rozmówcy połączeń telefonicznych i nie filmują z łapy kamerą z epoki Charlie Chaplina. Rozmowa jest na poziomie, czego nie znajdziemy u byłych funkcjonariuszy ORMO. @Artur1234 Wywiad był opublikowany z końcem marca i być może przyśpieszył nowelizację przepisów zlikwidowania zakazu przemieszczania dla myśliwych wykonujących zadania z zakresu gospodarki łowieckiej. Jaką siłę ma ten "niszowy" portal swiatrolnika.info świadczy chociażby ten TEN ARTYKUŁ (dziennik.lowiecki.plhttps://swiatrolnika.info/nowe-podejscie-do-walki-z-asf-responsibility-na-roznych-plaszczyznach) po którym wiele kluczowych pomysłów w nim zaprezentowanych zostało wdrożone w życie, gdzie współautorem był nie kto inny jak obecny Rzecznik Prasowy PZŁ.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:36
Przyśpieszyło jedynie uśmiech na twarzy wielu osób a nie działania ustawodawcze. Nie sprawdzałem jaki jest poziom wypowiedzi ORMO ale jeśli masz w tym jakieś doświadczenia np. z opowieści rodzinnych lub własnych to je opisz w kontekście związku z łowiectwem. Zanim rzecznik mówił o tych "pomysłach" to portal i niewidoczne na portalu działania dawno o nich "klepały". Widać, że rzecznik uważnie czyta lowiecki.pl i transponuje zaczerpnięte tu pomysły dla lansowania własnej osoby.

Autor: Jacek LZ  godzina: 09:37
FMJ, zacząłeś promować rzecznika? To jeszcze postaraj się wprowadzić go na swoją listę płac, byłoby miłe. Ten rzecznik czy chcesz, czy nie ma dni policzone. Filmowanie może być nawet z „patyka” oby przekaz i tematy były wyrazem zatroskania o łowiectwo (nie mylić) ze związkiem. FMJ, miałeś swoje 5 minut i co ?

Autor: Lesław  godzina: 09:42
Jacek LZ jak ty promowałeś niektórych na tym portalu to też wciągałeś ich na swoją listę płac ?

Autor: FMJ  godzina: 09:52
@ Stanisław Pawluk Dla Twojej wiadomości- nikt z mojej rodziny nie miał nic wspólnego z tą organizacją. Powiem więcej, wszyscy się nią brzydzą jak również wszystkimi osobami co współpracowali z komunistami. Poprzedni ŁK obnażył hipokryzję i chyba bardzo Cię to nie zabolało?

Autor: Artur1234  godzina: 09:56
Puki co do lasu wchodzić niemożna nawet myśliwym... Gabryś, mógłbyś rzecz krótko uzasadnić? No, chyba że z Twojego punktu widzenia rzeczony zakaz obowiązuje, bo... obowiązuje.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:58
Głupota ludzka nigdy nie jest w stanie mnie zaboleć ani wywrzeć na mnie wrażenia. Co do przywołanej przez ciebie twojej rodziny (i twego życiorysu przy okazji) coś wisi w powietrzu więc może doczekasz się wyprostowania. I powołany przez "poprzedniego łowczego" rzecznik reprezentujący tą samą linię esbecko-mafijnego zarządzania łowiectwem nawet przy twoim wsparciu nie zrobi nic idąc tym "dobrym tropem", który okazał się bańką mydlaną. Ps. Jak tam twoje "dobra osobiste"?

Autor: Artur1234  godzina: 10:10
FMJ, skoro "wywiad był opublikowany z końcem marca", to o czym tu mówić? Rzecznik, na temat prawnej możliwości przemieszczania się w celu wykonywania polowania, pitolił wówczas, jak potłuczony młotkiem. Taka możliwość pojawiła się dopiero tuż przed północą dnia 1 kwietnia, kiedy w życie weszło rozporządzenie Rady Ministrów, nowelizujące rozporządzenie z dnia 31 marca. Wtedy to właśnie doklejono w paragrafie piątym punkt piąty. A że tenże punkt miał zadziałać niby z mocą wsteczną, to wyłącznie pisowski sposób stanowienia prawa, bez szacunku dla zasad poprawnej legislacji i jednocześnie nie mający żadnego związku z oceną ówczesnego poglądu rzecznika.

Autor: FMJ  godzina: 10:21
@Artur1234 Albo rzecznik wiedział już wcześniej o nowelizacji, dlatego pozwolił sobie na taki komentarz...

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:25
Ps. Kłamiesz! Autorem wskazanego przez ciebie artykułu jest Robert Wyrostkiewicz a opublikował go: 2019-12-09 15:16:15 Pod spodem jest jedynie notatka wskazująca, że materiałów (nie wykluczone, że wydruków z lowiecki.pl bowiem niemalże żywcem zawarte są tam stwierdzenia z tego portalu) dostarczył komandos i znany z robienia wydruków z różnych portali na potrzeby generowania procesów sądowych dotowany obficie z naszej kasy i zupełnie bez zasadnie Michał Budzyński ciągle jeszcze prezes Łowca Polskiego. Taką robotę wykonałaby panienka sekretarka czy każda inna osoba posiadająca komputer i drukarkę i posługująca się tym sprzętem na poziomie mniej niż podstawowym. Kilka pomysłów np. reżimowy utrzymany w stylu esbecko-mafijnego ograniczania stowarzyszania się zaczerpnięto z innych źródeł bo na portalu takiej durnoty nikt nie jest w stanie wymyślić! Chodzi o zakaz należenia do stowarzyszeń ekologicznych osobom nie posiadającym wyższego wykształcenia o kierunku ekologicznym!!! Tego to sam Lenin nie wymyślił - trzeba było poczekać na talenty z esbecko-mafijnego systemu zarządzania gospodarką łowiecką i szefa łowieckiej Trybuny Ludu.

Autor: Silwerus  godzina: 11:04
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Silwerus  godzina: 11:06
A wśród budowniczych jest taki stary zwyczaj - na nowy most pierwszy wjeżdża ten kto go zaprojektował...😎

Autor: Artur1234  godzina: 11:11
Albo rzecznik wiedział już wcześniej o nowelizacji, dlatego pozwolił sobie na taki komentarz... FMJ, to nie ma nic do rzeczy. On wypowiadał się w konkretnych realiach prawnych i.... był kompletnie w błędzie lub nawet celowo wprowadzał w błąd. W dniu 30 marca, 31 marca i przez prawie cały dzień 1 kwietnia, nie istniała prawna możliwość, aby myśliwi mogli przemieszczać się w celu wykonywania polowania.

Autor: FMJ  godzina: 11:18
@Stanisław Pawluk Opublikować, to nie znaczy napisać, jednak w Twojej głowie ma prawo się wszystko mieszać, łącznie z imionami... @Artur1234 Zgoda, nie mniej wyszło po jego myśli.

Autor: Artur1234  godzina: 11:23
...nie mniej wyszło po jego myśli. FMJ, nie wiem, co on wówczas "myślał" i do czego dążył, ale pitolił od rzeczy. Nic nie jest w stanie zmienić tego stanu rzeczy.

Autor: Jot-51  godzina: 13:49
Ale lament, ale płacz aj waj, aj waj….. Że to ten komandos czy jak mu tam jeszcze, uprzedził tak naszych walecznych redaktorów w tak kluczowej informacji. Co to będzie, jak tu żyć panie prezesie.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 14:09
Nic nie uprzedził! Powielił to, co wyczytał na lowiecki.pl

Autor: Jot-51  godzina: 14:30
Co by zaszkodziło Ci gdybyś kilka godzin swój wywiad opublikował na video lowiecki w tym temacie ? Na pewno był byś pierwszym. To Ty byś dziś spijał śmietankę. A tak …..

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 18:52
cytat: "To Ty byś dziś spijał śmietankę. A tak ….." A tak nie muszę się wstydzić!

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:55
Lesław, poproszę nazwisko(a)

Autor: Jot-51  godzina: 21:05
nie bądź taka panna mania wstydliwa