Piątek
29.05.2020
nr 150 (5416 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PZŁ EKEP

Autor: narzynacz  godzina: 11:52
Ta ...z lokalizacją to już przegięcie pały Ta świadomość że caly czas ktoś na ciebie patrzy ... Gdzie prywatność A te aplikaje to też nie wiadomo wyłączone a w tle zbierają dane .. Zresztą siec 5G mozliwość transmisji na żywo tego co widzisz Jeszcze troche i do kapelusza kamerka a w sieci transmisja na żywo ....bo mozesz kostke skręcić Jak psy z garminem .......jeszcze teletakt podłączyć Ja rozstaje się z telefonem bo niedlugo będzie o tobie wiedział więcej niz ty sam ...przynajmniej na noc i kilka godzin w ciagu dnia

Autor: Krzych75  godzina: 12:02
Naganiaczu, i o to chodzi! Pilnować "trefne" jednostki i za kratki! Jeszcze trochę i do alkowy kamerka:-) zobaczy jak tam działasz:-) jestem za pełną inwigilacją,dla naprawy narodu! Książka elektroniczna,medal temu kto wymyślił!!!

Autor: narzynacz  godzina: 14:08
Ta ......juz sa testowane mikro czipy . Pomijam lokalizacje ale platnosci dane medyczne logowanie itp Jeszcze troche i na lokalnym posterunku dzielnicowy bedzie widział wszystkich na ekranie łącznie z tym co robią .....cos jak ja psy na garminie ... Sami sie do baraków zapędzimy ....

Autor: Krzych75  godzina: 14:14
Narzynacz,Twoje idole tak działają! Popieram! Eliminować szubrawców przede wszystkim w łowiectwie,ale nie tylko... Książka elektroniczna The Best!!!

Autor: Silwerus  godzina: 16:26
I tu się zgadzam z Narzynaczem. Ktoś chce być widoczny to jest , nie chce nie jest -proste.

Autor: SPOKO  godzina: 17:51
W Chinach mają gorzej. Nie mam nic do ukrycia więc polując nie myślę o mnie śledzeniu. Sam śledzę,tropię i podchodzę. Od tego nie uciekniemy. Nawet jak będzie miał książkę papierową a w kieszeni smartfona,efekt będzie taki sam.

Autor: Krzych75  godzina: 18:01
Śledzić i jeszcze raz śledzić Szubrawców!!!!! Prawy człowiek Niczego niech się nie boi ,jak to mówił Guru Naganiacza z kotem! I tak ma być!!!!!!!! Książka elektroniczna jest The Best!z pełną inwigilacją! W dzień i w nocy.