Piątek
22.05.2020
nr 143 (5409 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: 100- dni Pawła Lisiaka

Autor: Artur123  godzina: 12:01
„Kiedy członkowie PZŁ zrozumieją, że nie ma żadnej, ale to żadnej różnicy pomiędzy kolejnymi łowczymi krajowymi, Blochem, Jenochem, Kołodziejskim, Lisiakiem i każdym następnym, który w te buty będzie chciał wejść”. „Żaden łowczy krajowy nie zmienił tej sytuacji i tylko to przypomniałem koledze FMJ, który swoje żale wylewa na Lisiaka, zapominając o poprzednikach” Rycerzu, czy chcesz tym samym powiedzieć, że nie powinniśmy czepiać się Pawła Lisiaka, gdyż on ani lepszy, ani gorszy od jego poprzedników? To ma być argument? Sugerujesz, że nie powinniśmy tu głośno dyskutować nad jego zakusami? Dążenie do wyprowadzenia z kasy PZŁ milionów na zakup dupowozów to jakiś pikuś, nie warty nawet chwili uwagi? Zamykanie ust łowczym okręgowym na tle komentowania nowego zapisu w ustawie Prawo łowieckie, ułatwiającego wyprowadzanie pieniędzy z PZŁ i kół łowieckich, a także w związku z tym oficjalna, negatywna ocena prywatnej twórczości komandosa w mediach społecznościowych, to nic nie znaczące fakty? Niejasne związki z jedną z fundacji, włażącą swoimi buciorami, za jego zapewne przyzwoleniem, w sprawy zrzeszenia, też nie ma budzić naszego, członków PZŁ, niepokoju? Utajnianie uchwał Zarządu Głównego, ogólny brak transparentności działań etc. To wszystko nie czyni „żadnej różnicy pomiędzy kolejnymi łowczymi krajowymi”, więc nie warto nam strzępić języka? Mamy o tym wszystkim nic nie mówić, nic nie pisać? Taka jest Twoja dobra rada?

Autor: labul  godzina: 21:37
Ja mam za mało wiedzy. Ktoś na forum poda przykład (może być jeden) na poparcie Pawła Lisiaka w tym, co robi dobrego dla nas myśliwych i PZł ?

Autor: rycerz  godzina: 21:59
A kto powiedział, żeby nie czepiać się Lisiaka? Czepiać się jak najbardziej. Przypominam tylko o wcześniejszych ŁK, żeby komuś nie przyszło do głowy, że przy poprzednikach było dobrze, a teraz jest źle. Było źle i jest źle.