Środa
15.07.2020
nr 197 (5463 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemowe



Temat: Czy Pani Ewa Kraska bezdyskusyjnie może pełnić funkcję członka ZG?  (NOWY TEMAT)

Autor: Lauris  godzina: 20:01
Konflikt interesu, pomiędzy sprawowaną funkcją w prokuraturze a funkcją uchwałodastwa jakim jest ZG PZŁ jest cienka linią pisany na niekorzyść przejrzystości poprawnego funkcjonowania ZG z Panią Ewą w tle. Czy Pani Ewa Kreska posiada, zgodę przełożonych na zasiadanie w ZG? A może tylko opuszczone oczko cichej akceptacji czyszczącej ZG. Należałoby skierować Pismo do Prokuratora Generalnego w celu wyjaśnienia uzasadnionych wątpliwości.

Autor: Krzych75  godzina: 20:33
Pewnie ma,bo bez wiedzy swojego pryncypała by nie zasiadła. Kieruj ,kieruj:-) nie zwlekaj!

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:36
Wolałbym takie zapytanie, Czy pani Ewa Kraska ma poczucie zależności pomiędzy stanowiskiem prokuratora a członkostwem w zarządzie głównym ? Czy wyczucie delikatności w takiej niezręczności było potraktowane ludzką słabością, czy osobistą interwencją ministra Wosia ? Tak czy inaczej, mam niesmak w działaniu pani Ewy.. Mam podstawy przypuszczać, że taka niminacja podyktowana jest poprowadzeniem pana Lisiaka za rękę przez problemy, lub szkołą przygotowawczą do nominacji? Nadal uważam, że Malca powinno się przesunąć z NRŁ na miejsce Lisiaka.

Autor: jaszczur  godzina: 20:55
Malec tak się nadaje na miejsce Lisiaka, jak woźny w miejsce szatniarza na stanowisku kierownika katedry w wyższej uczelni. No chyba, że ten woźny coś Ci obiecał załatwić, a szatniarz nie chce.

Autor: Jacek LZ  godzina: 20:59
Jaszczur, podtrzymuję swoje. Malec nic nie musi mi obiecywać, dostanę to poprzez sąd. Lisiak jest za słaby, powolny, niezdecydowany, strachliwy,...... Malec na pewno waleczny, jak góral... dajmy mu szansę.

Autor: jaszczur  godzina: 21:20
Gdule też górale, niech wracają. Malec próbuje się od nich uczyć, ale cienko mu idzie.

Autor: drago  godzina: 21:31
No,no...czyżby ktoś wyczuł zagrożenie ? - że przyjdzie NOWE i pozamiata, potrzepie,?...że może w końcu będzie normalnie?