Wtorek
15.09.2020
nr 259 (5525 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: PZŁ vs branża futrzarska

Autor: Onufry wuj  godzina: 04:44
Ustawa na korzyść łowiectwa? Niby jakim sposobem? Zakaz hodowli futrzaków będzie zwycięstwem ideologii antropomorfizowania zwierząt, następnymi celami ataku lewactwa na ludzi będzie "opiekowanie" się gadziną hodowaną na mięso oraz gadziną dziko hasającą. Czyli lewactwo krowy i świnie eksterminuje, by "nie cierpiały", a eksterminacja gadziny dzikiej będzie się odbywała dowolną metodą, byle nie była to metoda myśliwych. Celem lewactwa nie jest gadzina, ekosystem, planeta itp. lecz atak na ludzi.

Autor: ULMUS  godzina: 13:05
Wuj Onufry jak zwykle w sedno. Idzie nowa ideologia. Był komunizm będzie animalizm , albo veganizm. Różnica żadna. Nieśmieszno troszku. Szczepan Wójcik, może sam podejmować decyzje i walczy o normalność przeciw światowej, lewackiej machinie antykultury i antygospodarki. PZŁ, nie może sam podejmować decyzji, od czasu przejęcia go przez rząd, jest częścią lewackiej machiny i dodatkowo, kompletnie nie ma o co walczyć. Dziwi mnie, że tak inteligentny i rzutki człowiek, jak Pan Szczepan Wójcik, o czymkolwiek z tym "nicniemogącym" niczym rozmawia. PZŁ od lat nie potrafi usadzić zwykłego krętacza Rafała G i jego LPM, więc o czym mowa. Aktualnie po zmianach, kiedy PZŁ podlega resortowi absolutnie, PZŁ, to jak mawiał jeden z ministrów , podobnie jak Polska , organizacja teoretyczna i CDiKK. Tyle. Wiara, że Pzł "cośzrobi" jest dla naiwniaków. Teraz PZŁ istnieje tylko po to, żeby myśliwi nic nie zrobili. Coś jak kontrolowana Solidarność za komuny, z liderem w postaci Bolka.

Autor: Onufry wuj  godzina: 19:27
No proszę, zobaczcie jakim prorokiem jest wuj... Oto co pisze o następnym celu lewactwa - zwierzętach hodowanych na mięso - najwredniejszy z polskojęzycznych lewaków, niejaki Jan Hartman, w swoim najnowszym bredniotonie: "Angażując się w sprawę zakazu hodowli zwierząt futerkowych, opozycja musi mieć odwagę przyłączenia się do awangardy etycznej współczesnego świata, budującej moralną kulturę szacunku dla zwierząt. Podstawą tej kultury jest odżegnywanie się od jedzenia mięsa. Mięso prawie w całości wywodzi się z hodowli przemysłowych, które stanowią dla zwierząt kaźń wypełniającą całe ich życie. (...) Ponadto mięso i handel mięsem powinny zostać obłożone akcyzą ze względu na straty ekologiczne, jakie powodują. Mięso powinno też zniknąć z publicznych zakładów żywienia zbiorowego oraz barów i restauracji prowadzonych w budynkach publicznych, a sklepy mięsne powinny być koncesjonowane, podobnie jak sklepy z alkoholem"