Sobota
14.11.2020
nr 319 (5585 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Zrzutka ZO na finansowanie OHZ PZŁ  (NOWY TEMAT)

Autor: Redakcja portalu  godzina: 00:12
Uchwałą Naczelnej Rady Łowieckiej zarządy okręgowe PZŁ zostały zobowiązane do finansowego wsparcia OHZ w formie wpłaty do Zarządu Głównego PZŁ kwot wynikających z przemnożenia liczby myśliwych w okręgu i stawki 10 zł od każdego z nich. Zaciekawiła nas ta uchwała, dlatego skierowaliśmy do ZG PZŁ kilka pytań na ten temat. Email z pytaniami z dnia 30 października br. poniżej.
Dwa tygodnie czekaliśmy na odpowiedź i dokładnie po tym czasie otrzymaliśmy zwrotne potwierdzenie, że ktoś raczył przeczytać to zapytanie. Muszą być strasznie zapracowani w tym ZG PZŁ, jeżeli email'e czyta się tam po dwóch tygodniach od ich otrzymania. Potwierdzenie odczytania poniżej.


Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 17:32
Panie Redaktorze proszę się zwrócić z zapytaniem w jakich OHZ i jaka zwierzynę pozyskali pracownicy ZO i ZG i przedstawiciele NRŁ i ich goście, szczególnie trofeową, według jakiego cennika, i proszę również zadać pytanie jak wyglądało za ostatnie dwa sezony pozyskanie pozyskanie zwierzyny trofeowej, gdzie sa jakieś katalogi wzorem LP czyba należy się jakaś informacja, wszak te 10 zł to jest każdego z nas.

Autor: jaszczur  godzina: 17:40
Na te pytanie nie odpowiedzą, a Ty chcesz wiedzieć kto za darmo strzelał byki medalowe w OHZ, co oceny komisji żadnej nie widziały.

Autor: skaflok  godzina: 17:42
Mam lepszy pomysł. Niech te OHZ które przyniosły zysk dopłacą do tych ze stratami.

Autor: jaszczur  godzina: 18:15
I tak OHZ wychodzą im minus. Kołodziejski mówił w wywiadzie z 2019 r.: ....:W naszej ocenie z OHZ-tów pozostałą tylko nazwa, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Podkreślmy, że za rok 2018 przyniosły one stratę w kwocie minus 5 460 319 zł. (blisko 5,5 miliona złotych)."....

Autor: Pirrastrostr@Lontrels  godzina: 19:18
Dowiemy się Pan Redaktor Naczelny wyciągnie te dane.

Autor: Old Mill  godzina: 20:01
Jak ten PZL pierdyknie bedzie smierdzialo dlugo padlina.