Środa
13.01.2021
nr 013 (5645 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Walka Malca o stołek trwa

Autor: szlagoś  godzina: 09:15
Nowe rozporządzenie jeżeli będzie w takiej formie jak na dzisiaj da "furtkę" do rąbnięcia obwodu kołu. Znasz treść tej propozycji na pewno. I to miałem na myśli pisząc w wątku, o którym wspomniałeś wyżej. Co do Twojej propozycji przetargów to jak napisałem. Dzisiaj jej nikt na poważnie w ogóle nie bierze pod uwagę szlagoś

Autor: Kazimierz123  godzina: 16:15
PAWEŁ PIĄTKIEWICZ WYGRAŁ W WSA W dniu dzisiejszym przed WSA w Warszawie kontynuowano procedowanie w sprawie ze skargi Pawła Piątkiewicza na decyzję na decyzję Ministerstwa Środowiska uchylającą wybór Pawła Piątkiewicza na stanowisko prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej. Sąd uchylił decyzję I i II instancji i zasądził koszty postępowania na rzecz Pawła Piątkiewicza. Wyrok ten oznacza, że Sad przywraca Pawła Piątkiewicza na stanowisko prezesa NRŁ. Jakie będą działania Rafała Malca w tej sprawie i czy będzie się odwoływał od wyroku okaże się niebawem.

Autor: pięta  godzina: 16:30
Oni wszyscy trzej z łowczym krajowym na czele są siebie warci...starzy ludzie mają na to określenie: "Warci funta kłaków " nic bym tu nie ujmował i więc4ej nie dodawał do tego określenia .