Wtorek
23.02.2021
nr 054 (5686 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Diana Piotrowska w NFOŚu?

Autor: 2dwudziestak  godzina: 07:51
graficzek, NFOŚ wnioski rozpatruje w konkretnych sprawach i bynajmniej nie ma to najmniejszego znaczenia, czy ktoś jest myśliwym, ekologiem, czy chociażby byłym rzecznikiem z aferą finansową w tle.

Autor: August  godzina: 08:25
2dwudziestak Nie krępuj się - jeśli coś wiesz więcej o wspomnianej przez Ciebie aferze finansowej z Dianą w tle to i ja się zapoznam. Z tego co media doniosły i wiedzę dzięki nim jaką posiadłem to kolejna dęta afera bez konsekwencji. Jak wróble ćwierkają już nawet pies z kulawą nogą się tym nie interesuje. Gdybyś zechciał odgrzać starego kotleta wielu reformatorów okazało by Ci wdzięczności.

Autor: werant  godzina: 10:01
Roztargniona? - "ślad" pozostał...

Autor: graficzek  godzina: 12:46
2dwudziestak W jakie jeszcze bajki wierzysz? Może w niezależną prokuraturę i sąd? Albo w prawo i sprawiedliwość?

Autor: sumada  godzina: 19:09
Może to i dobrze, że na takim stanowisku jest myśliwy. A może lepszy ktoś obcy z nazwiska, o którym nic nie wiemy jak o kilkudziesięciu pozostałych, by był lepszy? kto wie?

Autor: labul  godzina: 21:02
W jakim celu został ,ten temat zainicjowany ? Zostawmy Dianę w spokoju na dzień dzisiejszy. Były oskarżenia , były ..... , były wyjaśnienia, były .... . I dalej nic nie wiemy.... Mnie interesuje kasa, kasa przytulona i kto ją przytulił . Kolejny temat dla gawiedzi.

Autor: Kubuś1  godzina: 21:17
Czy Diana Piotrowska nosiła kiedyś nazwisko Serafin?

Autor: Renegat  godzina: 22:19
A jakie to ma znaczenie Serafin czy Piotrowska ?