Środa
03.03.2021
nr 062 (5694 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Wchodzenie ........ bez wazeliny  (NOWY TEMAT)

Autor: rycerz  godzina: 16:07
1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który jest jednocześnie 10. rocznicą ustanowienia tego święta przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/zarzad-glowny-uczcil-pamiec-zolnierzy-wykletych-tradycja/) A tak wygląda prawda o tym święcie (isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20110320160/O/D20110160.pdf) Nie 1 marca 10 lat temu i nie Lech Kaczyński ustanowił to święto, ale dla ciemnego ludu i ul. Wawelskiej 52/54 to bez znaczenia. PS - Malkontenci nie powinni narzekać, bo dwa znicze, to był wydatek poniżej 100 zł.

Autor: Artur123  godzina: 17:20
No to jeszcze raz... Podwładni łowczego krajowego tak napisali: „1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który jest jednocześnie 10. rocznicą ustanowienia tego święta przez ś.p. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP”, a powinni, jeśli już koniecznie chcieli wchodzić w pupę PiS-owi, napisać przykładowo tak: „1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który jest jednocześnie przypada w tym roku tuż po 10-ej rocznicy ustanowienia tego święta przez z inicjatywy ś.p. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta RP”. Tak więc przedmiotowe święto ustanowił, poprzez uchwalenie ustawy, Sejm RP. Projekt ustawy zgłosił dnia 26 lutego 2010 r. Prezydent RP Lech Kaczyński. Ustawę z dnia 3 lutego 2011 r. podpisał Prezydent RP Bronisław Komorowski. Ustawa weszła w życie z dniem 15 lutego 2011 r. Warte odnotowania jest również to, że w projekcie proponowano: W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” — bohaterom Powstania Antykomunistycznego..., a parlament poprawił na: W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” — bohaterom antykomunistycznego podziemia.... Jak by nie patrzył, przypadek zamieszczenia na oficjalnej stronie internetowej ZG PZŁ informacji (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/zarzad-glowny-uczcil-pamiec-zolnierzy-wykletych-tradycja/) z takim zafałszowaniem historii, kolejny raz kompromituje Pawła Lisiaka. Chciałoby się zapytać, który to już raz i ile jeszcze podobnych przypadków przed nami? Minister Michał Kurtyka naprawdę tego nie zauważa?

Autor: martinez  godzina: 17:35
Miałem o tym pisać, ale mnie uprzedziliście. Informacja w stylu UFO, czyli wiadomym, dobrze znanym, niepodrabialnym. Zaraz może zniknąć z witryny, a przynajmniej oczywista nieprawda powinna zostać sprostowana. Od innych prostowań oczekują przecież.

Autor: Artur123  godzina: 18:12
Martinez, masz rację :-) Może teraz my: Pawle Lisiaku, dlaczego Twoi ludzie prawdopodobnie „celowo", ale na pewno „wprowadzają odbiorców w błąd i manipulują” faktami? Hm? (cytat zaczerpnięty z tego komunikatu (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/sprostowania-w-mediach-po-podjetych-dzialaniach-prawnych-w-imieniu-mysliwych/)) Żądamy sprostowania!

Autor: pięta  godzina: 18:45
W tym kraju "wazeliniarstwo" niejednego wywindowało na wysokie stołki ale ja na ich wpisy nie reaguję niech sobie piszą wszak wszystko jest Panta Rey jak napisał słusznie Heraklit!!! Doczekamy i m być może już wkrótce dymisji tych wielkich i dziś"ważnych".