Niedziela
26.09.2021
nr 269 (5901 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Rolników wywalają z KŁ Łoś Elbląg

Autor: karlik  godzina: 14:38
Rzeczywiście "afera" na cały kraj. Znaliśmy już tu pewnego redaktora od afer w kołach i okręgach... Teraz podobno działa pod innymi nickami. A i najważniejsze: "pisma w poniedziałek wychodzą do Izdebskiego". To dopiero będzie trzęsienie ziemi...Kolejna konferencja z jedną kamerą.

Autor: Cyzio  godzina: 14:55
Noo i ze ,,czech,, niby słuchających.

Autor: Broxen  godzina: 15:09
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: karlik  godzina: 16:24
Broxen- czy wszystko w porządku? Ja trolem Spurek? Zluzuj proszę trochę gacie, bo ze swoimi super domysłami trafiasz kulą w płot.

Autor: Winchester1991  godzina: 16:31
Diabełek jakiś czas temu pamiętam jak pisałeś że jak to cudownie i pięknie że odwołali lowczego Szkutnika i jest nowy Pan i on teraz zajmie się cała patologia twoje słowa, teraz piszesz ze nowy Lowczy nie zrobił nic, wszędzie dookoła widzisz tylko patologię, niewiem może trzeba zbadać sprawę z drugiej strony, może zk ma jakieś powody temu co czyni. Ze pisma do Pana Izdebskiego a kim on jest co on ma wspólnego z myślistwem, ja tylko wam wszystkim powiem ze właśnie przez takich ludzi dzieje się tak nie inaczej w myślistwie, tyle lat wszystko funkcjonowało i było dobrze bo pamiętam bardzo dawne lata gdy zaczynałem polować, za jakieś przewinienie musiałem zrobić paśnik czy ambone a teraz co się dzieje taki gościu odrazu idzie do sądu, wylewa swoje pretensje po internetowych stronach.

Autor: Diabiełek  godzina: 16:58
Winchester Temat Szkutnika to temat zamknięty. Każdy kto będzie ŁO będzie rozliczany za efekty swej pracy po zrobionych czynach. Jak robi dobrze trzeba pochwalić jak robi źle trzeba opisać jak nic nie robi tym bardziej. Są żeby pomagać myśliwym i rozwiązywać zaistniałe problemy. Jak tego nie potrafią to wypad, będzie następny.

Autor: WIARUS  godzina: 18:40
Sympatyku Szanowny, cytuję: - " Są żeby pomagać myśliwym i rozwiązywać zaistniałe problemy." i pytam: - a cóż to za paniska ci myśliwi, żeby im ktoś miał pomagać i rozwiązywać ich problemy, które sami tworzą??? Na odpowiedź nie oczekuję i radzę tym myśliwym by się nauczyli prawa łowieckiego, statutu oraz nie naruszali tego, co tam ustalono zachowując się jednocześnie zgodnie z zasadami etyki, obyczajami łowieckimi i żeby trzymali z dala od siebie doradzających im sympatyków, piekących własną pieczeń na cudzym ognisku!

Autor: pięta  godzina: 18:52
Panie Broxen proszę nie obrażać kolegę karlika jeśli ma pan mgliste pojęcie o tym kim ten kolega jest . Bez zbędnych docinków proszę pan nie dorosłeś do tego by tego kolegę w jakikolwiek sposób tu krytykować! . Sprawa od początku jest mglista a już sam tytuł "Rolników wywalają z KŁ Łoś Elbląg" daje dużo do myślenia . Dlaczego odstrzałów sanitarnych nie mogą dostawać i dlaczego to był powód do wywalenia ich z koła? Może były inne powody nie wydania im odstrzałów ,które tu przemilczano co? Zazwyczaj jak się sprawę bardziej wyjaśni to wątpliwości znikają . A tu huzia na Józia i uważa ktoś ,że temat załatwił opisując go pobieżnie na łowieckim . Panowie wysyłanie listów i skarg do niejakiego pana Izdebskiego świadczy tylko o waszej słabości . A niby co ten pan ma załatwić i kim on jest ,że takie problemy ma załatwiać czy aby nie przesadzacie i sami tak po prawd\zie nie wiecie jak temat ugryźć.