Poniedziałek
27.09.2021
nr 270 (5902 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Rolników wywalają z KŁ Łoś Elbląg

Autor: Broxen  godzina: 07:40
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: Broxen  godzina: 08:50
Informuję że ten usunięty i ten obecny są w temacie. W ustawie : „Odstrzał sanitarny zwierząt, o którym mowa w ust. 8, odbywa się na podstawie indywidualnego upoważnienia, do którego wystawienia jest obowiązany odpowiednio zarządca lub dzierżawca obwodu łowieckiego, lub dyrektor parku narodowego albo regionalny dyrektor ochrony środowiska, wskazującego w szczególności gatunek i liczbę sztuk zwierzyny przeznaczonej do odstrzału oraz termin ważności upoważnienia”. W rozporządzeniu : „Dzierżawca lub zarządca obwodu łowieckiego, na wniosek zainteresowanego podmiotu, dopuszcza do wykonania odstrzału sanitarnego dzików każdego myśliwego będącego członkiem koła łowieckiego” Przecież to na zapytanie redakcji ministerstwo wyjaśniło co jest niezgodne z prawem. Uważam że Redakcja powinna przepędzać z forum osoby popisujące sie bezprzedmiotową paplaniną tylko dla wspierania bezprawia i rozpowszechniania zwyczajnej ciemnoty. Uwadze pana redaktora oraz ministra Rolnictwa polecam ten charakterystyczny fakt, że ani nadzorca Edward, ani PZŁ ten w okręgach i na nowym świecie nigdy, nawet jednym zdaniem nie potępił tego chamskiego sabotowania dostępu do odstrzału sanitarnego i dalej to sabotowanie wspiera.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 10:04
Każdy ma prawo wypowiadania się na forum i nie jest zadaniem redakcji ocena, czy to paplanina, czy nie, niech to oceniają czytelnicy, ale jak w poście będą zarzuty o trollowaniu wobec innego użytkownika, to post będzie kasowany.

Autor: Broxen  godzina: 10:15
albo, albo …. to po pan pisze, że każdy ma prawo wypowiadać się na forum i forum oceni czy mądrze i temacie więc dlaczego wszystko zależy od fanaberii redaktora i skarżących się palaczy.

Autor: Kal.30-06  godzina: 17:51
Ja od 5 lat nie dostaję żadnych odstrzałów, nawet sanitarnych bo łowczy jest najważniejszy i wszyscy mogą mu naskoczyć . Nawet Ło wiedząc o sprawie nie robi nic w tym temacie , Kolesiostwo ma swoje prawa . Może w końcu zlikwidują te patologiczne pokomunistyczne koła .

Autor: Broxen  godzina: 18:24
Zamiast biadolić tu na forum skrobnij kilka mądrych zdań do Ministra Klimatu i Środowiska i tą samą treścią zawiadom Głównego Rzecznika gdy rzeczywiście ten stan jest z powodu chamstwa i bezprawia zarządu. Obu wskazanych ma adresy na maila więc można korespondencję szybko dostarczyć. Inną sprawą jest, że jak twierdzisz od pięciu lat nie dostajesz żadnych upoważnień więc dlaczego dopiero teraz lament ?

Autor: karlik  godzina: 18:41
Mistrzu @kal 3006- zamiast biadolić tu na forum i udawać skrzywdzone biedactwo miej gram odwagi i podaj nazwę tego koła i siedzibę- chętnie sprawdzimy twe rewelacje! Przecież jak nie dostajesz od 5 lat odstrzałów, to co czego się obawiasz?