Niedziela
17.10.2021
nr 290 (5922 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Ostateczna decyzja

Autor: rycerz  godzina: 09:35
To nie Siarka pisał i nawet tango nie czytał. Nie po to zatrudnia się „swoje” kancelarie prawnicze za setki tysięcy złotych, płatne od strony, żeby ograniczać się do 2 stron uzasadnienia.

Autor: baca1051  godzina: 12:48
Za kilka lat wszyscy będziecie tęsknić do tego co było 10 lat temu .

Autor: dewastator  godzina: 13:41
Artur Jesionowicz Co do wyniku głosowania, z tego co się orietuję to było 58 głosów na kol. Piatkiewicza, zaś na kol. Lenarcika zaledwie 8.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 14:09
Mhm... Wolałbym, dewastator, poznać cały rozkład głosów. Głosowało tylu, Piątkiewicz zebrał tyle głosów, Lenarcik tyle, Iksiński tyle itd. I chciałbym, aby to nie było na „z tego co się orientuję", a na pewniaka, popartego protokołem, jakimś innym dokumentem, archiwalnym tekstem pisanym w mediach czy fotografią. Spróbujesz zdobyć takie coś? Mówią, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.

Autor: faworek  godzina: 20:01
Jeśli Piątkiewicz dostał 58 głosów to ciekawi mnie kto tam jeszcze głosował. Pracownicy ZG ?

Autor: pięta  godzina: 20:17
Skoro jest 49 członków NRŁ /bo jest 49 okręgów / to jak gość mógł dostać 58 plus jeszcze ten pan Lenarcik 8 ? Czy ktoś zna odpowiedź na tę zagadkę arytmetyczną ?

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 21:08
Oj, pięta, pięta, znowu to samo :-). Wtopa. Udajesz czy naprawdę nie wiesz o tym, że członków Naczelnej Rady Łowieckiej nie wybierają – jak sugerujesz – członkowie... Naczelnej Rady Łowieckiej :-), a delegaci podczas okręgowych zjazdów delegatów. „Jeśli Piątkiewicz dostał 58 głosów”, to interesujące jest jedyne to, ile głosów oddano na jego przeciwników. Nic więcej. Koń się uśmieje, gdy okaże się, że przykładowo... również 58 :-). W te 59 głosów na rzecz Piątkiewicza nie za bardzo chce mi się wierzyć, ale zaczekajmy na wynik poszukiwań w wykonaniu dewastatora. Jeszcze chwila, dwie, a na pewno nam tu coś przytoczy.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 21:52
Poprawiam: W te 58 głosów na rzecz Piątkiewicza nie za bardzo chce mi się wierzyć, ale zaczekajmy na wynik poszukiwań w wykonaniu dewastatora. Jeszcze chwila, dwie, a na pewno nam tu coś przytoczy.