Piątek
15.10.2021
nr 288 (5920 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: SKŁADKA PZŁ NA 2022

Autor: graficzek  godzina: 11:33
Niezłe mrzonki. Nie po to PiS tak ładnie hoduje inflację, żeby nie wykorzystać tego pretekstu do podniesienia składki do utrzymania na stołkach swoich pupili. I nie po to likwidowali spółki z o.o. z których działalności co roku trzeba było składać sprawozdania finansowe, żeby była jakakolwiek transparentność finansowa. Wiedzą, że cokolwiek by nie zrobili, to paru krzykaczy na łowieckim założy kilka tematów, które po tygodniu umrą, a NRŁ pochyli głowy i wszystko przyklepie jak taki jeden prezydent. Bo, jak usłyszałem ostatnio z ust członka NRŁ "inaczej nas rozwiążą". Czasy marchewki się skończyły, najwyższa pora założyć grubsze barchany żeby d... mniej bolała od kija.

Autor: strzelec352  godzina: 15:55
Kupić kogoś za 100 zł rocznie, śmiech jak kogoś nie stać na składkę można zrezygnować.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 16:02
A kto ustala składki? To, że padła propozycja, wnioskuje nie od decydentów ustalających składki, to takie bicie piany dla bicia piany. Myśliwi jakby mieli jaja, to powinni, w skali kraju nie zapłacić składek na PZŁ, wtedy miałoby to efekt, bo 120 tys ludzi nie skreśla bo łowiectwo się ze ....a. Władze straciłyby poparcie PZŁ a myśliwi powinni dać postulaty do nowych wyborów samorządu myśliwskiego i wyboru nowych władz. Inna rzecz inicjatywa ustawodawcza jest was 100000 stworzyć własny projekt ustawy lowieckiej.

Autor: Broxen  godzina: 16:17
Będzie 580 zł plus ubezpieczenie. Te z naczelnej uważają , że myśliwce to żadne biedaki więc te parę złotych za rok to żaden wydatek.