Niedziela
17.10.2021
nr 290 (5922 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: SKŁADKA PZŁ NA 2022

Autor: Duży Miś  godzina: 13:10
Won z pezeteła powinny w pierwszej kolejności komusze matoły, które piękną pasję jaką jest łowiectwo sprowadziły do szamba. Ale nic dziwnego, dla komuszego gooowna, szambo jest środowiskiem naturalnym. Każda sugestia o konieczności wprowadzenia normalnych zasad funkcjonowania łowiectwa jest przez tę bandę komuszych przygłupów od razu torpedowana. " Przecież ja jestem w PZŁ już 60lat... " i dość. Tyle lat psuli łowiectwo, że dalsze tolerowanie takich pokrak umysłowych jest zbyteczne. Te następne pokolenia skażone komuszym bezmózgowiem również nie są gwarantem poprawy. Jeśli we łbie komuną namieszali, to wiadomo, że ogórek raz zakiszony surowy nie będzie. Ponadto z historii wiadomo, że komuchy tylko kraść potrafią. A podnoszenie składki, jeśli nie ma wiedzy jak jest wydatkowana, jest niczym innym jak okradaniem myśliwych ( dla władzy "bydło składkowe"). Argument, że są przedstawiane rozliczenia, kontrola itp nie bardzo dociera. Kontrolować powinna niezależna jednostka, a nie koleś kolesia. Wydrukować można wszystko, to co jest napisane, nie zawsze musi być prawdą. Na płocie doopa pisało, chciałem pogłaskać i drzazgi z palców wyciągałem.

Autor: dewastator  godzina: 13:43
Duży Miś 100% racji. Ci co chcą wprowadzić transparentność w związku, są pacyfikowani.

Autor: Broxen  godzina: 14:03
Przecież to "masa" sama sobie funduje los niewolnika. Przecież to ci kołowi delegaci wybierają towarzystwo które następnie łupi tych kołowych tumanów.

Autor: Miłośnik PZŁ  godzina: 14:23
Dokładnie ☝️😁👋

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 15:48
Ci "kołowi delegaci" mają taki sam wpływ na skład NRŁ i Zjazdu Krajowego. jaki mieli obywatel PRL-u w wyborze posłów do Sejmu. O wyborach w PZŁ 13 lat temu (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=183), a tak było i wcześniej i później, a będzie tak dopóty, dopóki będzie istniał PZŁ w obecnym kształcie.

Autor: Broxen  godzina: 15:53
Baju ,baju ! Przecież nie mam musu wybierania „deputacji dla wspierania dyktatury” i nie ma musu bycia "delegatem" ! Już za sam fakt chęci bycia „delegatem” lub chęci przyjmowania „apanaży i funkcji” w odrębnej osobie prawnej należy wywalić z koła ! Po cholerę członkom koła w ich kole osoba która „rwie się do apanaży i funkcji” w innej, odrębnej osobie prawnej by tam bez żadnej kontroli członków tego koła „ uprawiać” szkodnictwo dla koła i jego członków ?