Piątek
22.10.2021
nr 295 (5927 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Posiedzenie NRŁ 5 listopada 2021 r.

Autor: dewastator  godzina: 08:20
Artur Jesionowicz Tak o ten dokument , nie uchwała jak widać . Powiem ci jeszcze coś teraz prezesem tego koła jest znany wszystkim T.Pilarz , on wie jak tego dokonał. NRŁ powinna zapytać swojego kolegę jak to się stało że właśnie on został prezesem tego koła . Czy jest może jakiś związek pomiędzy T. Pilarz, P. Lisiak a może dodać jeszcze tu jedną gwiazdę ze Szczecina obecnego ŁO. Ktoś chyba tu jest zależny od kogoś? T. Pilarz jest prezesem ,D. Pizoń jest Łowczym okręgowym w Szczecinie , P. Lisiak jest Łowczym Krajowym. Czyżby D. Pizoń jest gwarantem prezesowania T.Pilarza? A Łowczy Krajowy nie widzi problemu w łamaniu prawa, brak reakcji chyba wszystko wskazuje na to że jest prawdopodobnie jakieś powiązanie że D. Pizoń zawdzięcza stanowisko T. Pilarzowi w zamian nie widzi problemów w tym kole jak i w okręgu? co by się stało jakby zmienił się Łowczy Krajowy , Łowczy Okręgowy w Szczecinie , czy nadal prezesem byłby T.Pilarz? Może Naczelna Rada Łowiecka coś wyjaśni w tej sprawie? Dla przypomnienia : https://braclowiecka.pl/n/1/aktualnosci/6342/kolo-nad-dziwna-przywrocone-do-pzl. Koło zostało przywrócone do PZŁ przez sąd powszechny , D. Pizoń jest innego zdania . Nawet odwołano dwóch członków ZG za to że interesowali się kołem Nad Dziwną, domagali się zajęcia tą sprawą.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 12:03
Dla przypomnienia może raczej tak: Koło „Nad Dziwną” przywrócone do PZŁ (dziennik.lowiecki.plhttps://braclowiecka.pl/n/1/aktualnosci/6342/kolo-nad-dziwna-przywrocone-do-pzl)

Autor: graficzek  godzina: 15:36
Czyli ŁK występuje o DODATKOWE środki na promocję pozytywnego wizerunku PZŁ ORAZ polskiego myśliwego? Ciekawe o którego myśliwego mu chodzi? Czyżby siebie, bo nie przypominam sobie aby promował kiedykolwiek kogoś innego. Ciekawe, czy rada zapyta o biznesplan na tą szlachetną inicjatywę, o badania targetowe? Czy tym razem również będą mieli wszystko w d...?

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 16:35
Może Lisiak, przy pomocy innych gwiazd pezetełowskiego firmamentu, chce nakręcić jakiś propagandowy film albo inne głupolety. Znów się ktoś na tym obłowi, ale niekoniecznie przysłuży się to ogółowi myśliwych.

Autor: faworek  godzina: 16:39
Przypuszczam, że agencja PR całkiem przypadkiem będzie robić równolegle kampanię pewnej partii. No cóż, są różne sposoby na wykazanie, że jest się potrzebnym.

Autor: Broxen  godzina: 19:04
W każdej organizacji społecznej , politycznej , w każdym związku od ponad roku nie ma problemu w organizacji dla odbycia zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Co trzeba temu pełnomocnikowi Edwardowi do łba nasypać żeby zrozumiał że obecny stan to dyktatura chamów. O tej naczelnej radzie już nawet nie wspominam bo to twór sam dla siebie. Mnie donoszą, że wszyscy trzęsą portkami bo Kaczyński jest skłonny z powodu „braku laku” do zarządzania pezetełem zatrudnić na razie będącego bez funkcj Czarneckiego. Ryszard to człowiek zacny i migiem tą ziobrową hałastrę do pionu postawi.