Czwartek
02.12.2021
nr 336 (5968 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Nowy łowczy okręgowy w Bydgoszczy  (NOWY TEMAT)

Autor: Artur123  godzina: 15:25
Kolejny sprawiający wrażenie ciężko wystraszonego (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/nowy-lowczy-okregowy-w-bydgoszczy/).

Autor: werant  godzina: 16:34
" To idzie młodość" - a Ł. Mejza itp., wszystko jak za dawnych lat...

Autor: jaszczur  godzina: 16:57
Czy pasję łowiecką można rozwijać poprzez granie na rogu myśliwskim? Czy pasja łowiecka rozwija się również poprzez pielgrzymkę myśliwych na Jasną Górę? Co jeszcze, oprócz polowania, może rozwijać pasję łowiecką?

Autor: Artur123  godzina: 17:23
Głupota. A tak już całkiem na poważnie... Dlaczego normalne hobby, jak wiele innych, musi uwidaczniać się u każdego myśliwego w postaci pasji czyli wielkiego zamiłowania? Wszystkie inne rodzaje są gorsze? Nie może to być zamiłowanie umiarkowane, w miarę normalne, pod kontrolą, traktowane na równi przynajmniej z dwom, trzema innymi? Pasja w połączeniu z bronią i zabijaniem niektórych parzystokopytnych, niekoniecznie musi się wszystkim dobrze kojarzyć. W dodatku jeszcze zachwalanie rozwijania takiejże niby pasji, poprzez nawet takie czy inne trąbkowanie... Czymś mi tu to trąci. Zwłaszcza, że w wielu przypadkach myśliwi z taką pasją (przypominam – tzn. z wielkim zamiłowaniem) nie znają potem umiaru w strzelaniu do zwierzyny i walą, co im tylko pod lufy podejdzie. Dzień w dzień; noc w noc. Ot, pasja?

Autor: werant  godzina: 17:37
"Ot, pasja?" - pasja czy zachłanność? - "oto jest pytanie".

Autor: broni  godzina: 17:38
Wole "ciężko wystraszonego" niz ciężko walnietego i zle wychowanego.

Autor: sowland1  godzina: 19:34
Artur123 Znasz tego pana ? Po czym sugerujesz że wystraszony ? Nic jeszcze nie zrobil a ty już go oceniasz?

Autor: Artur123  godzina: 19:52
„Po czym sugerujesz że wystraszony ? Nic jeszcze nie zrobil a ty już go oceniasz?” Sowland1, no, właśnie. „Nic jeszcze nie zrobił” spektakularnego, a już posadzono go na stolcu łowczego okręgowego. „Jest autorem prelekcji dla dzieci, imprez promujących łowiectwo, ponadto posiada dużą wiedzę z zakresu szacowania szkód łowieckich. Swoją pasję łowiecką rozwija poprzez kultywowanie gry na rogu myśliwskim”. Tak reklamować można umiejętności i dokonania co drugiego członka przykładowo Koła Łowieckiego „Kojot” w Pcimiu Wielkim. Po czym wnioskuję, że gostek jest wystraszony? Po minie i po... rzeczywistości, która w najmniejszym stopniu nie będzie zależała od niego. Będzie bierny, mierny, ale wierny, to może zachowa na dłużej posadę. Jeśli się wychyli, koniec nastąpi bardzo szybko. I on o tym wie, dlatego taki wystraszony. Coś jeszcze? Masz jakieś pytania? PS Popatrz, w jak nienaturalnej pozycji znajduje się jego prawa ręka. Tak układa rękę osoba czująca się jako zagrożona. Na wyluzowanego to wygląda "nasz łowczy" - Paweł Wielki :-). Luzik totalny. Nawet NRŁ i jej prezes mogą mu skoczyć.

Autor: sowland1  godzina: 20:00
Ty to dziwny jesteś. Starzy nic nie robią a są i ci to nie pasuje. Przychodzi mlody i tobie też już nie pasuje. No to kto ma być ? Pawluk ? Gawlicki ? Czy ten do końca nie z wyrokiem ? Tylko nie wiem czy jestvmtskiwym .

Autor: Artur123  godzina: 20:10
W którym miejscu napisałem, że przeszkadzają mi młodzi lub starzy? Skąd w ogóle to dziwne kryterium? Tak więc ja jestem dziwny czy jednak Ty?

Autor: sowland1  godzina: 20:25
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Artur123  godzina: 21:36
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: sowland1  godzina: 21:39
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.

Autor: Marek Biały  godzina: 22:34
Ocenianie, że facet jest ciężko wystraszony na podstawie tego zdjęcia to jakiż żart i totalna nieznajomość mowy ciała.