Niedziela
16.01.2022
nr 016 (6013 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: P. Lisiak „krótko podsumowuje 2021 rok”

Autor: 2dwudziestak  godzina: 07:36
August, na lowieckim autor nie może sobie kasować dowolnie komentarzy, zaś na YT owszem. FB i YT to jedyne miejsce, gdzie ZG może się dowartościowywać bez "krytyki".

Autor: August  godzina: 09:23
Piotr - może od razu zacznij na właściwą portalowi swojską nutę ***** PZŁ. Każda forma wypowiedzi chociażby z nutką aprobaty dla tej organizacji budzi agresję dyżurujących tu oszołomów. Gdy wskażesz ad personam ewidentnie wybrzmiewające oszołomstwo (dziennik.lowiecki.plhttps://sjp.pl/oszo%C5%82omstwo) cenzor wykasuje tekst pod wyssanym z paluch pretekstem. Piotrze Nowak jako trybunlowiecki@gmail.com odpowiedz. Gdzie jest ten prawdziwy obraz Polskich Myśliwych. Czy tu w tym portalu czy odzwierciedleniem są te wypowiedzi na YouTube. Od lat twierdzę i ponownie powtórzę ponad 80 % Polskich Myśliwych w pełni aprobuje obecny Bierutowski model. Mnie wręcz szokuje fakt - / a twierdzę to na podstawie bezpośrednich kontaktów z setkami członków kół / że największa ilość apologetów obecnego modelu to przedział wiekowy 25 / 45 lat . Paradoks rewolucjonistów - to moi rówieśnicy z siódmym krzyżykiem i więcej na karku . To wymierające pokolenie zamierza uszczęśliwiać tych młodych - zdecydowanie sprawniejszych intelektualnie - reformując im to w czym czują się dobrze. Dla mnie to są tacy z Żoliborza- mający ambicję decydowania - o stanie macicy przyszłej matki - a w porywach ich wynaturzonej moralności - to oni zdecydują kto z kim śpi.

Autor: werant  godzina: 12:39
Twierdzenia i dowody, to jedno. Regulamin portalu jest ustalony i należy go przestrzegać, a zachowania Novaca Djokovica jest przykładem, czego? Cyt., "To wymierające pokolenie zamierza uszczęśliwiać tych młodych - zdecydowanie sprawniejszych intelektualnie"...śmiem wątpić.