Piątek
28.01.2022
nr 028 (6025 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Mysliwi wywaleni z Orkiestry Owsiaka

Autor: Alej.....  godzina: 07:32
Nie pisałem o zapachu. O smrodzie.

Autor: narzynacz  godzina: 08:25
Smród to twój zapach . Śmierdzisz im farbą , a farba znaczy krew . Rewolucja zjada własne dzieci Już o tym alejciu nie pamiętasz Zaraz zacznie się gigantyczna kampania przeciw jedzeniu mięsa . Korporacje takie jak Lidl już to zaczynają . Żreć soję i kukurydzę . Mięsa nie wolno żeby ratować planetę Wajcha medialna została już przekręcona dawno A ty chcesz polować i się tym chwalić ? Zrób jak Komorowski , sprzedaj broń , kup aparat Cimoszewicz zrobił już to dawno Palikot też się odcina Masz jaja ? Czy się będziesz chował za anonimowością i nam tu wyjaśniał .

Autor: Alej.....  godzina: 08:28
Naganiacz. Przecież Tobie śmierdzi tyle ludzi; sędziowie, lekarze, nauczyciele, powstanki warszawskie, geje czy lesbijki, uchodźcy, Tuski i inne Lemparty. Myślisz głupio, że sam pozostajesz bezwonny?

Autor: narzynacz  godzina: 08:54
Słuchaj zatem Po takiej świni jak ja nikt nie oczekuje że będzie pachnieć . Kadzę ja ci tu już parę lat Za to ty , ty niby jesteś sterylny pachnący i postępowy konstytucyjno - demokratyczny Mimo to i tak smród za tobą się ciągnie . Niczym go nie zmyjesz . Palisz tylko głupa że to nie od ciebie . Idź i w tym swoim postępowym gejowsko - lewackim świecie pochwal się swoim zabijaniem zwierzątek , polowaniem Masz jaja ? Zajadą cię

Autor: Alej.....  godzina: 09:27
Jakoś mnie nie zajechali. Zresztą, dlaczego by mieli? Poza tym, jedyny hejter z jakim miewam do czynienia to Ty.

Autor: Pandzio  godzina: 09:28
Tak Was czytam "koledzy" to mi smutno ze mamy tak podzielone i nienawidzace sie nawzajem spoleczenstwo. Bylbym Kaczynskim to bym sie tylko cieszyl ze dopialem swego. Prymitywami jest latwo rzadzic. Powinni Was mocniej trzymac za twarz. Tak trzymac.

Autor: ULMUS  godzina: 09:57
Zajadą Cię Aleju :) Zrób tak jak pisze narzynacz. Idź do "swoich" i zaproś ich na bigosik myśliwski przy Twoim kominku. Może Ci najbliżsi nawet przyjdą, ale daję gwarancję, że nikomu tym się nie pochwalą, jakby byli u niezaszczepionego i chorego na covid19. Rewolucja zawsze zjada własne dzieci. Nie da się trzymać sztamy z "diabłem" licząc że będzie Cię traktował z katolicką rewerencją :)

Autor: Alej.....  godzina: 10:09
Banialuki, Ulmusie. To naganiacz dojeżdża, wszystkich po kolei, a nie naganiacza dojeżdżają.

Autor: narzynacz  godzina: 10:24
Alej uważasz że Owsiak to naganiacz ? Nagania młodych na ciemną stronę mocy i bierze kilka procent Cóż , ciężko się pogodzić Niektórym jeszcze to w palę się nie mieści że walczą o życie . Stoją nad dołem i durnym wzrokiem rozglądają się w koło jakby to by sen albo żart . Lewacwo ma jasne cele . Miejsca w nim na łowiectwo brak Będą na was pluć wyzywać itp Taki szok był potrzebny . Kilku się obudzi i pomyśli . Inni jak Alej do końca będą wierzyć i pójdą jak barany na rzeź

Autor: Paulo  godzina: 10:50
...mało rozumiecie w tym zacietrzewieniu. Wszystko dla Was jest lewackie lub prawackie. Możecie wspierać WOŚP, Caritas, Szlachetną Paczkę czy cokolwiek innego. Pisałem o czymś kompletnie innym. Gdyby panowie zamiast polowania ufundowali i wystawili na aukcję WOŚP termowizor to afery by nie było. Polaryzacja tego społeczeństwa jest tak masakryczne. Możecie nadal dyskutować czy 308 czy 3006...i tak się pokłócicie. Na innych forach nie widzę tak wzajemnego hejtu ludzi mających wspólną pasję...od dłuższego czasu Łowiecki.pl zmienił się w miejsce na które szkoda tracić czas....

Autor: Alej.....  godzina: 10:57
Są chłopaki przewrażliwieni - na własnym punkcie.

Autor: Paulo  godzina: 11:01
Możliwe...ja po prawie 17 latach bycia na tym portalu stwierdzam, że wystarczy. Darz Bór !

Autor: narzynacz  godzina: 12:17
Alej , to podaj powód z uzasadnieniem dlaczego tak się stało skoro to tylko zbiórka pieniędzy na dzieci Sam piszesz że pieniądze od myśliwych mu śmierdzą To nie pieniądze , to ty mu śmierdzisz. Pieniądze są takie same , każde Zrównał cię do ćpunów dilerów sutenerów , bo to się ma na myśli mówiąc brudne pieniądze . Ale pieniądze jako takie są takie same . O ich smrodzie decyduje sposób ich zdobycia Widzę niektórzy już sobie nie radzą z faktami i po 17 latach chcą się wylogować . To normalne . Nawet w obliczu oczywistości nie przyjmują tego do siebie Owsiak to nie jest osobą anonimowa Dziś miliony jego wyznawców dostało jasny sygnał Zostaliście poniżeni i przedstawieni jako zło z którym trzeba walczyć . Nie chcą waszej kasy , tym bardzie nie chcą wam powiedzieć część dzień dobry ,ręki podać To jest coś co trzeba zwalczać Wystarczy poczytać ideologów lewactwa typu niby profesor środa przecież Owsiak ją zaprasza no odczyty na ideologicznych masowkach z taplaniem w błocie jako tło . Śnij dalej Alej

Autor: Alej.....  godzina: 12:33
Naganiacz. Może, zeby "dać sobie radę z faktami", powinieneś wystawić, na aukcję, możliwość wzięcia udziału w... zabijaniu matek pszczelich w ulach dadantowskich... Miej się.

Autor: ULMUS  godzina: 12:53
Czeka nas niebawem kolejna ciekawostka, którą trzeba będzie wytłumaczyć skomplikowanymi wygibasami słownymi:) Otóż szczytowanie Jurka, przypadnie w szczycie "pandemii". Założę się, że objaśnianie tego zjawiska ludowi będzie identyczne, jak tłumaczenie bezpieczeństwa podczas "sylwestra z Kurskim" :))))

Autor: ULMUS  godzina: 12:57
Koledzy a może PZŁ podejmie akcję torpedową, polegającą na tym, że wszyscy myśliwi wpłacą na orkiestrę Owsiaka powiedzmy po pięć dyszek, podając w tytule przelewu "Od mordercy zwierząt dla chorych dzieci" Jak czujecie takie zażycie "z mańki" słynnego Jurka? 140000,00 myśliwych x 50,00 PLN = 7000000,00 PLN Siedmiu baniek nie da się przegapić i będzie musiał Jurek to przełknąć i ze wstrętem przyjąć od tego prowizję :)))

Autor: narzynacz  godzina: 13:33
Ulmus On żeby nie wziąć tych pieniędzy od zabijających zwierzęta przekazał by je na wspieranie zabijana nienarodzonych ....

Autor: narzynacz  godzina: 13:39
Alej skoro już poruszasz temat matek Nie chcę , ale muszę .. Biedroń zbił rodziną matkę , mocno , tak że przyjechała policja . Ale potem mama wycofała oskarżenie .... I wiesz co , Robercik jest szefem komisji w europarlamencie zajmującej się prawami kobiet . Ten wasz pokręcony czerwono różowy świat Niczym róg jednorożca . .

Autor: Artur123  godzina: 19:18
List otwarty do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (dziennik.lowiecki.plhttps://www.pzlow.pl/wp-content/uploads/2022/01/list-do-WOSP_fin-1.jpg), podpisany przez „Waszego" Łowczego Krajowego.