Sobota
03.12.2022
nr 337 (6334 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Badania lekarsie i psycholog

Autor: F.N.S  godzina: 01:01
Wy tu gadu gadu a tu taka sytuacja: "niewielka grupa około 100 tysięcy hobbystów z bardzo małym poparciem społecznym" (dziennik.lowiecki.plhttps://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29214851,pis-mysliwi.html) Ciekawym kto to ten szalony bohatyr co wysmalił "hobbystom" tę popraweczkę?

Autor: Florek2000  godzina: 17:15
Zamieszczam odpowiedź na link F.N.S., dotyczący pomysłu niejakiego p.Ślusarczyka. Panie Ślusarczyk i podobnie myślący! Jesteście z tej opcji, która zakazuje ubijania zwierzyny. Najpierw tylnymi drzwiami próbujecie zlikwidować gospodarkę łowiecką, nie znając skutków takiego działania. Potem przyjdzie czas na hodowców trzody, bydła, królika, drobiu i cholera wie co jeszcze! Chcecie żreć siano, to żryjcie, ale nie każcie tego robić innym, którzy nie podzielają tego stanowiska waszego. Idąc dalej tokiem obowiązkowych badań i absurdalnych wręcz idiotycznych argumentów, to wiele jest narzędzi codziennego użytku, które mogą spowodować śmierć lub zranienie innej osoby. Poczynając na zwykłym drągu, siekierze, nożu czy pojeździe mechanicznym. Takie wg mnie kreteńskie podejście do zagadnienia powinno skutkować tym, że każdy obywatel powinien przechodzić badania specjalistyczny włącznie z tobą p. Ślusarczyk. Od gospodyni domowej, po kucharza, po kierowcę, czy rolnika, nie wspominając o żołnierzach, i innych służbach. Proponuję, aby w pierwszej kolejności badania psychiatryczne i psychologiczne przechodzili posłowie i senatorowie, potem w kolejności inni urzędnicy administracji państwowej przed objęciem funkcji..

Autor: NEMROD35  godzina: 20:43
Florek 2000 wg. mnie twój post ma w głowie chyba 100% braci łowieckiej....

Autor: 28rafal  godzina: 21:15
Co z tymi którzy badań nie ''zaliczyli''? Policjant, żołnierz, lekarz, kierowca, kucharz, adwokat, malarz, nauczyciel oraz 100 innych zawodów. Tracą pracę z automatu? Objęci zostają programem nadzoru nad osobami potencjalnie niebezpiecznymi? Jakieś konsekwencje oblanego testu na pracę kopułki muszą chyba być wyciągnięte?

Autor: taczar  godzina: 22:20
ad; Florek2000 - 10/10 ad; 28rafal - w punkt........