Piątek
27.01.2023
nr 027 (6389 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Posiedzenie NRŁ

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 00:19
Słowa ..."o nowej, wspaniałej twarzy łowiectwa"... na pewno nie padły z moich ust. WSZYSCY, którzy weszli kiedykolwiek do organów PZŁ oraz ci, którzy z nimi trzymają, wspierają i wspólnie polują, mają charaktery spaczone modelem stworzonym przez Bieruta i to nawet wtedy, kiedy wchodzą do organów z jakimikolwiek uczciwymi zamiarami, choć takich ludzi prawie nie ma, bo temu coś sam osiągnął uczciwą pracą i dał się poznać z prawego i etycznego działania, nawet przez myśl nie przejdzie, żeby wchodzić do organów PZŁ. Oczywiście zostanę od razu opluty przez niektórych, bo przecież byłem kilka razy w imieniu moich kolegów z koła delegatem na OZD, ale własnie dzięki temu i mogłem się przekonać, jakim bagnem jest PZŁ. Opisywałem jak działa OZD już 15 lat temu. (www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=183), a potem jeszcze po zjazdach w 2010 i 2015. W tym kontekście, ekscesy pupila Blocha, człowieka wykształconego i z pewnym dorobkiem zawodowym zupełnie mnie nie dziwią. (forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=178355&t=178338&v=t)

Autor: Lesław1  godzina: 11:16
pewnie, że nie są twoje Piotrze Gawlicki, twoja jest obrona Piatkiewicza, którego ja nazwałem: nową, wspaniała twarzą polskiego łowiectwa, dodam - tak bronionego przez sporą część reformatorów tegoż łowiectwa.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 23:53
Może choć jedna moja wypowiedź w obronie Piątkiewicza, a jeżeli chodzi o wypowiedzi innych w jego obronie, to też czekam, żeby dowiedzieć się, kto go z reformatorów bronił tu na forum, bo jakoś mi umknęło. Jeden "reformator", dla którego Piątkiewicz jest ..."nową, wspaniała twarzą polskiego łowiectwa"... już sam się zgłosił.