Piątek
27.01.2023
nr 027 (6389 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Stanowisko ZG PZŁ

Autor: broni  godzina: 00:12
Ad.Artur Jesionowicz Piszesz, cytuje; "Z jakiego środowiska się wywodzisz?" koniec cytatu; Napewno z innego niz Ty.

Autor: starzec  godzina: 00:23
Dlaczego od co najmniej 2019 r formułowanych publicznie i poważnych zarzutów wobec gościa wskazywanego z nazwiska, który jak rozumiem zajmuje poważną funkcję w pzł, nie znam szczegółów bo mnie to nie pasjonuje i nie chcę się w tym babrać, nie wyjaśniono? To jak najbardziej jest problem pzł. Zarzuty dotyczą zachowań podczas polowań to ich problem. Są rzecznicy dyscyplinarni, sądy łowieckie, do tego służby zwalczające kłusownictwo. Do roboty. Jak pisałem nie pasjonuje się tym, ale czytałem na lowieckim o takich zachowaniach osób z samej góry tego pzł, że włos się jeży. Kompletna patologia. A naokrągło gadka o najlepszym modelu, tradycji i etyce. Klęczą teraz też dużo przed ołtarzami. Do tego ten gość jest chyba w opozycji wobec obecnych władców łowiectwa to tym bardziej dziwi. Chyba, że te podziały i spory to teatr dla gawiedzi a tak naprawdę chodzi głównie o to żeby koryta nie zabrali.

Autor: labul  godzina: 09:11
broni naukowo stwierdzono, że z im wyższy stopniem naukowym przyswajalność alkoholu maleje i wychodzi z nich wówczas , jakie wychowanie wynieśli z domu.

Autor: Lesław1  godzina: 11:13
Jesionowicz, zostały ci jeszcze wypowiedzi Pawluka i Gawlickiego.

Autor: Artur Jesionowicz  godzina: 11:56
Brać Łowiecka: Oświadczenie Pawla Piątkiewicza w sprawie nagrań wideo (dziennik.lowiecki.plhttps://braclowiecka.pl/n/1/aktualnosci/6513/oswiadczenie-pawla-piatkiewicza-w-sprawie-nagran-wideo) Oto fragment tego oświadczenia: „Szczytem bezpardonowej walki ze mną stało się ujawnienie na posiedzeniu NRŁ 18 stycznia br. nagrań z rzekomo moją osobą w roli głównej. Na nagraniach nie jestem na polowaniu, a na części z nich w ogóle mnie nie ma. Szokuje mnie, że w walce ze mną moi przeciwnicy posunęli się do ohydnych praktyk, które znamy z historii, i do manipulacji. To prowokacja, która ma na celu osłabienie NRŁ (zapewne po to, aby stała się łatwym łupem w grze politycznej i została rozwiązana) oraz całego środowiska polskich myśliwych. Jaka przyszłość czeka naszą organizację, jeśli pozwolimy na to, aby zaślepieni wrogowie myśliwych szantażowali nas takimi materiałami? Chciałbym wyraźnie podkreślić, że wobec autora nagrań oraz osób, które je bezprawnie rozpowszechniają, zostały już wszczęte odpowiednie kroki prawne".

Autor: martinez  godzina: 12:35
Jak mnie to oświadczenie uspokoiło, hehehe.