Poniedziałek
30.01.2023
nr 030 (6392 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Stanowisko ZG PZŁ

Autor: pięta  godzina: 09:03
I o to chodzi i o to chodzi mili koledzy.Ręce precz od łowiectwa a wszystkich nawiedzonych eko-fikołków trzeba raz na zawsze odstawić na margines historii bo na to zasługująi. Gdzie to całe towarzystwo było gdy Odra była skażona . Ja nie widziałem tam ani jednego ,którzy tak pyszczyli przeciw myśliwym.

Autor: Odyniec60  godzina: 13:39
Zlikwidować PZŁ i koła łowieckie , będące wylęgarnią wszelkiej patologii. Przecież to takie proste. Kłusownictwo, pijaństwo, zazdrość , zawiść, złodziejstwo, mściwość, kolesiostwo, to przywary tego zrzeszenia od najniższego do najwyższego szczebla.

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 15:41
Słusznie, tyle że kłusownictwo, pijaństwo, zazdrość, zawiść, złodziejstwo, mściwość i kolesiostwo w każdym innym modelu łowiectwa będzie mniej czy więcej ograniczone, bo tylko w komuszym modelu mają się dobrze, stąd beneficjenci tego modelu i posiadacze powyższych cech charakteru bronić będą PZŁ jak niepodległości.

Autor: broni  godzina: 20:15
Ad. Odyniec60 , Piotr Gawlicki to Wy uprawiacie,cytuje; "kłusownictwo, pijaństwo, zazdrość, zawiść, złodziejstwo, mściwość i kolesiostwo"? koniec cytatu. bo ja niczego takiego nie robie!!! Kolegów których znam też tak nie robią, wiec Wy przestańcie te swoje "osiagnięcia" projektowac na innych, a u siebie zaprowadżcie porządek!!!