Poniedziałek
30.01.2023
nr 030 (6392 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: BADANIA WYKREŚLONE

Autor: Lesław1  godzina: 08:59
28rafał temu panu badania przyniosą w zębach. Tak jak i pozostałym politykom.

Autor: Lesław1  godzina: 09:03
"martinez, ty jesteś inaczej normalny. Zrób sobie koniecznie poszerzone badania. Nie chciałbym stać obok Ciebie na stanowisku polowania." Jeager, a zastanawiałeś się czy ktoś jest chętny do stania koło ciebie na zbiorówce ?

Autor: pięta  godzina: 09:22
Skoro pan prezydent jeszcze tego nie podpisał ...nie należy się na zapas cieszyć bo z tym panem i jego podpisami pod różnymi dokumentami bywało różnie co pokazuje statystyka jego urzędowania na fotelu prezydenta i obyśmy nie musieli przypominać sobie fraszki:" Już był w ogródku już witał się z gąską ..."

Autor: Pandzio  godzina: 15:31
Martinez ma racje: kazdy powinien takie badania zrobi. Ja je robilem przed rokiem, bo dokupilem pare jednostek i musialem. Nie bylo to calkiem latwe i sadze ze wszyscy tych badan nie zdadza.Mam juz swoje lata i idzie mi mocno z gorki.Jezeli nie zdam nastepnych testow za cztery lata, to sprzedam moje zabawki i kupie sobie dobra lustrzanke do lasu. Trudno, bezpieczenstwo moje i innych jest najwazniejsze. Darz Bor

Autor: tadek818  godzina: 17:24
Moje Koło zbierało po 360. zł od łebka. Do badań nie doszło pieniądze nam zwrócono.Sąsiednie Koło zrobiło badania nie znam dokładnie kwoty jaką płacili myśliwi, myślę, że w granicach jaką podałem wyżej. Darz Bór

Autor: werant  godzina: 19:00
Precedens; wykonałem badania lekarskie na koszt KWP w Poznaniu. Dygresja - szkoda, że nie wnioskowałem o zwiększenie jednostek broni.

Autor: labul  godzina: 19:08
W 2018 PIS skierował nas na badania lekarskie, o dzieciach nie wspomnę. Odbieram obecną sytuację jako zabieganie o nasze głosy w nadchodzących wyborach. Widzę już jak Senat to odrzuca, larum jakie PO złe, a PIS chciało tak dobrze dla myśliwych. Wstrzymam się z oceną dopóki to nie zostanie ogłoszone w dzienniku urzędowym pamiętając, kto ten bigos nam zgotował.