Wtorek
31.01.2023
nr 031 (6393 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Konferencja nt. obrony polskich lasów.

Autor: kudłatyx  godzina: 08:42
Strażnik,,, W czym to centralne zarządzanie unijne jest lepsze ? najważniejszy argument: Odbiera centralne zarządzanie lasami z KCPiS na Ciemnogrodzkiej. mniej ważny: to m.in. MY, będzie zarządzać m.in. Niemieckimi lasami,,,, w których w końcu zapanuje prawo i sprawiedliwość. Lodówa, wyobraź sobie, nasz mały Napoleon, rządzi lasami w całej UE,,, :-)

Autor: Lesław1  godzina: 09:27
Werant, wczoraj Szwecja i Finlandia opowiedziały się przeciw takiemu gospodarowaniu lasami. Twoje wykształcenie leśne i nie tylko, nie zmieniło zdania tych państw. kudłatyx i jak tam twoje pieprzenie o tym, iż każde państwo unijne jest suwerenne i niezależne ??

Autor: kudłatyx  godzina: 10:10
Lesław, gdzie można przeczytać o tym sprzeciwie Szwecji i Finlandii? Lesław1, ogarnij się człowieku,,, ja jestem za 100% integracją z UE,,,, ba nawet za powstaniem czegoś na wzór USA, wiec jakia moja niezależność i suwerenność? Takie twierdzenia pozostaw wieśniakom z Pisdu.

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 11:53
werant i inne kudłatyxy Jeśli chcecie sobie potestować taki model własności to znajdźcie w okolicy najbogatszego chłopa i oddajcie mu swój majątek do jego dyspozycji bo skoro jest najbogatszy to z pewnością będzie wiedział lepiej niż Wy co z nim zrobić. Tyle w temacie, a póki co łapy precz od Polskich lasów - jak Wam się tu nie podoba wynocha do Rusów albo Germańców albo i na Madagaskar.

Autor: kudłatyx  godzina: 12:10
Strażnik,,, człecze, ale UE to MY. Wiec jak będą miał z chłopem spółkę, to on będzie rządził moją połową a ja jego połową lasu = razem współrządzimy naszą całością. Ja się Pisiorom w UE nie podoba, to wynocha do Rusów, na Madagaskar albo do San Escobar. Pisorów martwi takie działanie,,, bo kraść nie będzie jak

Autor: Lesław1  godzina: 14:45
"Takie twierdzenia pozostaw wieśniakom z Pisdu." kudłatyx zostawiam je tobie. Bo UE to UE i jej urzędnicy mają głęboko w d...ie ciebie i to co myślisz. Ty masz być posłuszny, nie mieć własnego zdania i masz przytakiwać. I bardzo dobrze wpisujesz się w rolę którą dostałeś.

Autor: werant  godzina: 16:15
Był jeden taki, który powiedział, cyt. "..., że mu tę rękę władza ludowa odrąbie." - czy "łapę"? PS. Moje dwie ręce więcej uczyniły dobrego dla LP, niż twoje, cyt. "łapy".

Autor: Hupert  godzina: 17:19
Lesław, czyli dokładnie tak jak jest PiSlandzie, masz być posłuszny, nie mieć swojego zdania i przytakiwać, wtedy kasa popłynie i nie będzie ci UE mówiła, jak mamy żyć.