Niedziela
19.03.2023
nr 078 (6440 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Piątkiewicz ma przechlapane

Autor: J.Chudy  godzina: 08:10
Wy, reformatorzy naprawdę nie zauważacie, że to PP jest/był Wielkim Reformatorem naszego łowiectwa? Być po długich miesiącach spijania sobie z dziobków z innymi reformatorami przestał byś skuteczny i go pod......lili do policji ? Bywały sytuacje, gdzie PP miał zaorać niektóre koła, bo lotna brygada AT, ZG i jeszcze jednego, mocno na to liczyła. Nie wiem tego na 100%, ale wydaje m się, że "Król kłusowników" jest tylko ułamkiem tego, co mają byli towarzysze łowów PP, a pozostały materiał mógł być dowodem na to, jakie koneksję mają jego "tfuurcy". A jak okaże się, że wasza radość jest przedwczesna? Może poprosili byście kolegów o pełne materiały z dwóch, ostatnich sezonów łowieckich?

Autor: starzec  godzina: 09:22
J. Chudy Pan p reformatorem? Jakie to reformy wprowadził czy chciał wprowadzić ten reformator? Podaj źródła. Może likwidacja pzł albo chociaż zniesienie monopolu? Jedyne co przychodzi mi do głowy, ale mogę się mylić, to to, że miał udział w obniżeniu składki o 10 zł w zeszłym sezonie. A może to kolejny w Polsce Konrad Wallenrod? Stanąć na czele modela i zohydzić ten model takim małoetycznym postępowaniem? To jest jakiś sposób. Mając na uwadze liczbę opisywanych wałów na szczytach pzł to można pomyśleć, że tam roi się od takich reformatorów Wallenrodów. Pojawiły się tu jednak informacje, że może to być reformator ze szkoły tw kazimierza.

Autor: Piotr 30.06  godzina: 12:44
Komediant nie usłyszał zarzutu przemytu i posiadania nielegalnej broni oraz stworzenia zagrożenia życia za rozpier...nie komedi głównej, to kto by się taką tępą pałą jak piątkiweicz przejmował. Polecam wiersz Młynarskiego YELITA ELITA

Autor: J.Chudy  godzina: 13:37
Niewiele, a nawet prawie nic nie zrozumiałeś z mego wpisu. Jaśniej, niestety nie mogę starcze.

Autor: J.Chudy  godzina: 14:01
Jeszcze jest czas, by i komedianta na ziemię sprowadzić. Mało jest nieprawidłowości, wykroczeń i przestępstw, które się przedawnią nawet po ich trzeciej kadencji.