Niedziela
19.03.2023
nr 078 (6440 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Hipnoza na Walnym Zebraniu

Autor: August  godzina: 09:28
Gdy czytam kolejne wpisy jedynie co mi się pcha ad vocem pod paluchy klawiatury komputera? To lenistwo czytających by rozszyfrować trzy pojęcia już tu użyte - konformizm, etykietowanie, nonkonformizm. Bez tego typu podstawowej wiedzy o elementach psychologii społecznej wraz z mechanizmami zachodzącymi w grupie. Będziemy świadkami kolejnych festiwalów nieuctwa by wyjaśnić sobie wzajemnie, dlaczego na walnych tak się dzieje. Bzdurzenie tu o koteriach, mafiach kołowych na wzór tajnych organizacji przestępczych w USA. Nawiązujące do tradycji sycylijskiej mafii La Cosa Nostra. Przypomina mi jedynie stare rosyjskie powiedzonko - "Nie ma to kak w sjele ljetom, waniajet gawnom i konfietom". To napiszę jak dalece ‘’ponoć faktów ‘’ odbiegam w ocenie kolejny raz prezentowanych tu jasełek przez Odyńca. Kto co komu i jakie zło czyni ‘’nie wypisuje Odyńcowi odstrzałów ‘’ to sprawa wtórna. A temat jest prosty jak to Piotr pisze ‘’jak krowi ogon ‘’. Siedem lat Odyńcowi zajęła - walka i męczeństwo z zarządem koła. A …. On ma twarde dowody nawet stwierdzone przez komisję rewizyjną koła na okradanie skarbu państwa przez zarząd koła. Jeśli je ma to już kilka lat wstecz składając obywatelskie doniesienie do prokuratury On sam wysadził by cały zarząd z siodła i po sprawie . Pytania ? .

Autor: starzec  godzina: 10:12
Metoda ta sama od dłuższego czasu. Dużo wyrazów, w tym nieznanych dla niektórych, a mało treści. Wszystko po to by zagmatwać przekaz i nie określić się jednoznacznie. Skoro pojawiła się kwestia pytań to moje jest takie: Nie lepiej w końcu napisać wprost: Model pzł jest najlepszy na świecie a wszelka krytyka jest nieuzasadniona i pochodzi od ludzi z deficytami intelektualnymi lub nawet chorych? Po co to ciągłe owijanie w bawełnę?

Autor: August  godzina: 10:27
Starzec prosisz ? masz !!! ... ''Model PZŁ jest najlepszy na świecie !!! a wszelka krytyka jest nieuzasadniona i pochodzi od ludzi z deficytami intelektualnymi lub nawet chorych!!! '' August ... PS ... Teraz kontent czy może jeszcze jakaś ? - bolszewicka samokrytyka - to Cię wówczas tekst zadowoli.?

Autor: pięta  godzina: 12:16
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: starzec  godzina: 14:08
Nie jestem zadowolony i najchętniej nie prowadziłbym tej dyskusji. Ale wiedz, że nie lubię jak ktoś próbuje ze mnie i wielu innych robić barana. Tym bardziej, że tę samą technikę jw. stosujesz już od dawna.

Autor: August  godzina: 20:53
‘’Nie jestem zadowolony i najchętniej nie prowadziłbym tej dyskusji. Ale wiedz, że nie lubię, jak ktoś próbuje ze mnie i wielu innych robić barana. Tym bardziej, że tę samą technikę jw. stosujesz już od dawna.’’ Starzec. Przykro mi ‘’ale tylko troszkę ‘’ że dokonałeś tak dalece idącej samokrytyki porównując siebie i wielu tu piszących do stada baranów. Ale jeśli mamy nadal dyskutować w tej samej konwencji. Tak - jest to prawda co kolejny raz piszesz. Staram się konstruktywnie od ponad dwóch dekad w tym portalu oceniać wypowiedzi stada baranów dających głos w tej samej tonacji. Jednocześnie im uzmysławiać, że są też mieniący się tu myśliwymi nieidentyfikujący się z tonacjami ich pobekiwania. Gdy zaprezentowałem konkretne rozwiązania problemu Odyńca to Ty nadal chcesz gonić króliczka. Gdy zachęcam do przestudiowania co profesjonaliści w konkretnej dziedzinie zdiagnozowali jako elementy psychologii społecznej wraz z mechanizmami zachodzącymi w grupie. Ty jednak wolisz nadal gonić króliczka a nie pochylić się nad problematyką ogólnospołeczną która rujnuje w tym państwie nie tylko taką organizację jak PZŁ. Jak dla mnie jednostki ponoć znad wyobraźnią trudno mi jest uzmysłowić sobie, że to akurat ten Bierutowski model łowiectwa przyczynił się do kumulacji aż takiej ilości tumanów w jednej organizacji. Zbyt wiele różnej maści gremiów miałem okazję w swojej karierze zawodowej obsługiwać by wpisywać się i tu w te idiotyczne z gruntu demagogiczne stwierdzenia. Mało tego - uważam, że przekrojowo jesteśmy i tak hobbistami, którzy mogą się poszczycić największym odsetkiem ludzi światłych relatywnie o wysokiej kulturze osobistej.