Wtorek
28.03.2023
nr 087 (6449 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Pegasus EKEP  (NOWY TEMAT)

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 20:43
Dzisiaj dostałem zapytanie od członka jednego z kół, co ma robić, bo zarząd wezwał go na swoje posiedzenie w związku z zamiarem podjęcia uchwały w postępowaniu porządkowym przeciwko temu myśliwemu, zarzucając mu, że: ..."w trakcie wykonywania polowania w ob. ..... od dnia 28 luty godz. 20:37 do 1 marca godz. 5:13 system PZŁ zarejestrował łącznie 16 raportów przeglądania EKEP przez użytkownika ...................... dla obwodu nr ....."... oraz ..."w dniu 5 marca godz. 02:04 do godz. 5:07 system PZŁ zarejestrował łącznie 39 raportów przeglądania EKEP przez użytkownika .................... dla obwodu nr ....."... Kto i po co wymyślił, a EKEP i prawdopodobnie inne książki na rynku (na pewno nie eKEPI) realizują taką funkcjonalność na miarę Pegasusa, żeby zarząd mógł kontrolować, kto zaglądał i ile razy do książki, a za zbyt często zaglądanie karał. Obrońców najlepszego na świecie modelu łowiectwa zapraszam do udowadniania, jak ważna i celowa jest taka funkcjonalność książki, bez której zarządy nie mogłyby prowadzić gospodarki łowieckiej w obwodach.

Autor: labul  godzina: 21:06
Nic nie robić, nie znając treści pierwotnej tego wezwania. Znając pełną treść wezwania dopiero można sensownie odpowiedzieć.

Autor: labul  godzina: 21:42
Nie jestem obrońcą, ani wrogiem obecnego modelu łowiectwa w Polsce. Odnośnie : ,, ...jak ważna i celowa jest taka funkcjonalność książki, ...". Hipotetycznie- jest członek koła , którego pasją jest kłusowanie. O godzinie np.2:10 loguje się do ewidencji w celu określenia , gdzie mógłby bezpiecznie dla siebie pokłusować. Ma wszystkich w danym czasie polujących na rewirach. W jakim celu stawiasz Piotrze Gawlicki takie pytanie skoro odpowiedź jest oczywista ?

Autor: Davson  godzina: 21:55
W tym wypadku oczywista.