Piątek
26.05.2023
nr 146 (6508 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: LASY PANSTWOWO-PARTYJNE

Autor: WIARUS  godzina: 09:01
Miliony hektarów lasu pod wycinkę bez ekocertyfikatu. "Rezygnujemy z niego, bo możemy" (dziennik.lowiecki.plhttps://oko.press/certyfikat-fsc-lasy-panstwowe)
    Certyfikat FSC przez 25 lat zmuszał leśników do namysłu nad tym, gdzie i jak wycinają drzewa. Lasy Państwowe rezygnują jednak z jego używania - m. in. dlatego, że nie chcą arbitrażu wg niemieckiego prawa. Wpędzają w ten sposób w kłopoty branżę meblarską.


Autor: labor  godzina: 12:27
Widzę, że wracamy do tematu i myślę, że jeszcze długo ten temat będzie na forach, różnych. Do kiedy?, ano do tedy kiedy ten problem, bo to jest olbrzymi problem, będzie rozwiązany. A jak to niech myślą tęgie głowy coby wyjść z jakimiś propozycjami w kampaniach wyborczych. Trudno będzie "przebić" status jaki ta kasta "sobie zbudowała". Ja proponuję by tę "firmę" wciągnąć w status "służby mundurowej" I wyprowadzić wszystkie partyjne sztandary. A w drugiej kolejności objąć szczegolnym nadzorem GL. Jak nie wiem ale się dowiem.

Autor: I G O R  godzina: 21:36
lesław Widzisz i słyszysz ?? Czytaj i tłumacz :) :) cyt... Lesław, zgoda. Jedyna różnica, że jedni robią to brutalniej i bez zahamowań, a inni trochę się kryją. Podobnie w PZŁ, Lisiak z SP robią wszystko na rympał, a Bloch był ułożony z PO, SLD, PiS i działał po cichu. lesław Lepiej się kryć :) Nie potępiać !!!! Nie krytykować !!! Żałować , że się nie kryją :):) Panie Gawlicki , to na kogo głosować w najbliższych wyborach ?? Na tych co się kryją z dymaniem , czy na tych co dymają na żywca ??

Autor: labul  godzina: 22:17
IGOR na DiP, Ruch Dobrobytu i Pokoju. I tego życzę Ukrainie. Wojna, to głupota wywołana przez głupich polityków opłaconych przez Jankesów i Angoli.