Poniedziałek
02.10.2023
nr 275 (6637 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Co dalej z pzl po parlamentarnych wyborach?

Autor: pięta  godzina: 11:32
Post usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.

Autor: VCNC  godzina: 12:44
Panie pieta jeszcze raz powtorze nie zglaszalem pana wpisu do skasowania, bo go nie czytalem. Jezeli Redakcja go usunela, to pewnie bylo w nim cos niewlasciwego. Pytam zas co dalej z pzl, gdyz znam to srodowisko, w zadnym innym nie spotkalem sie z taka nienawiscia, malostkowoscia, donosicielstwem, proba szkodzenia innym, bez powodu, dla zabawy, z czystej nienawisci. Jest to wazna rzecz, licze iz wraz ze zmiana wladz, moze w koncu w polskim lowiectwie bedzie normalnosc a nie obluda. Dlatego mnie ten temat interesuje, gdyz wierze, ze po nocy musi nadejsc dzien! youtu.be/wT_ObQMSs3U?si=SbTr4Ab9yjOKUcAM

Autor: Renegat  godzina: 12:56
Relikt czasów dawno minionych musiałby wrócić do korzeni dobrowolności i chęci cywilizowanego współistnienia a na to nie ma szans więc im szybciej zniknie tym lepiej dla wszystkich.

Autor: VCNC  godzina: 13:52
A po nocy przychodzi dzien ...

Autor: pniewa  godzina: 21:03
Będzie jak jest, tego nikt nie cofnie - teraz za późno. Nie było protestów, więc wszystkim dobrze. Zmieni się tylko kacyk.

Autor: August  godzina: 21:57
Każda próba akurat na tak postawione pytania to klasyka portalowego gatunku ‘’wróżenie z fusów ‘’. To ja dla odmiany powróżę ze szklanej kuli. Sądząc po zapowiedziach ‘’totalnej opozycji ‘’ będziemy mieli w RP ‘’ noc długich noży i rzeź niewiniątek’’ – opisaną w Ewangelii Mateusza. Nastąpi ‘’wymordowanie’’ chłopców i dziewczynek w pierwszej kolejności ze spółek skarbu państwa - na polecenie Heroda Wielkiego – ‘’Tuska’’. A następnie "wielka czystka masową rzeź wagin’’ kadr partyjnych, państwowych i wojskowych. Zawsze sięgając do historii przy takich rozliczeniach personalnych były zawirowania ustawodawcze. Gdy spoglądam w tę głębię szklanej kuli widzę nadal twarz Bieruta po zabiegach upiększających u kosmetyczni. Drobny lifting twarzy, trochę przypiłowane pazurki. Niestety nadal nie widzę w kuli miejsca dla reformatorów rewolucjonistów.