Czwartek
22.12.2005
nr 144 (0144 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: niekolezenstwo glupota czy cos wiecej???

Autor: WIARUS  godzina: 10:20
Żadne prawo nie zostało złamane! Chyba że zwyczajowe obowiazujace w tym kole ale ono powinno być obwarowane stosowną uchwałą WZ. Pozdrawiam. Darz Bór!!!

Autor: Jarominiak  godzina: 13:07
Moim zdaniem wydając opinię / bo o to chodzi/ o tym incydencie należy uwzględnić post WĘGORZA z dnia 19.12.09 godz.19,31 , w którym stwierdza , że cyt."facet wiedział,że w statucie jest uchwała mówiąca ,że na terenie przeznaczonym do polowania zbiorowego nie wolno wykonywać polowania indywidualne na tydzień przed zaplanowanymi łowami" Można pytać : w Statucie Koła czy raczej w Uchwale WZ ?Czepiam się , przepraszam. W kontekście tego o czym tu dyskutować i twierdzić np.że miał prawo. Myślę , że właśnie nie miał prawa ! Jest uchwała i nie zastosowanie się do "prawa " uchwalonego przez WZ , jego łamanie. W tym konkretnym przypadku , decyzja leży w statutowych kompetencjach Zarządu . Zdrowych ,spokojnych Świąt . Darz Bór . Z poważaniem Piotr O.

Autor: Deer35  godzina: 16:27
No właśnie,przecież cały czas o tym mówię.Jest uchwała WZ zakazująca polowania indywidualnego na tydzień przed zbiorowym jest. To jak by to nie nazywać, czy złamał prawo czy nie wykonał uchwały WZ , powinien być rozpatrzony przez ZK .O wnioskach nie mówię to już suwerenna decyzja ZK.Podkreślam ZK a nie prezesa czy łowczego. Wesołych Świąt DB.

Autor: Jarominiak  godzina: 20:24
Ad.Deer35 Proszę , przeczytaj po kolei swoje posty i określ się w tym co masz do powiedzenia. Co post inne zdanie. Pozdrawiam . Piotr O.

Autor: Deer35  godzina: 21:46
Od.Jarominiak Nie do mnie te zarzuty.Przeczytaj posty węglarza i jego kluczenie po temacie to moje posty będą Ci jasne.Moje stanowisko jest jasne .jeżeli zostało złamane ustalenie WZ to myśliwy jest winny a jeżeli takiego ustalenia nie było to zgrupsza jest OK Pozdrawiam DB