Środa
21.12.2005
nr 143 (0143 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Łowczy nam zrezygnował.  (NOWY TEMAT)

Autor: Odyniec +  godzina: 14:23
Witam.Co może zrobić zarząd jak nasz łowczy zrezygnował z pełnienia obowiązków i dostarczył rezygnacje na pismie na posiedzenie zarządu?

Autor: Pomorski Łowca  godzina: 15:11
Rozstrzelać ! Bez sądu !

Autor: KULWAP  godzina: 15:46
Wyznaczyć dzień do przyjmowania gratulacji. A tak na poważnie: Zwołać nadzwyczajne walne i wybrać nowego łowczego. Jęsli zarząd wybierany był "kupą" i sam sobie dzielił funkcje może spośród siebie wyznaczyć łowczego i powiadomić wszystkich członków o zmianie w zarządzie. I pomyśleć, że są koła gdzie łowczego nawet łosiem od koryta nie odciągnie!

Autor: Zbigniew13  godzina: 15:46
Wybrać nowego. DB

Autor: jerzyd  godzina: 16:02
Ad Odyniec+ cytata / z czego to jest ? :) / " Szczegółowy zakres działania oraz uprawnienia władz i organów koła określa jego statut." Pozdrawiam i Darz Bór

Autor: BALBINA  godzina: 17:07
Jak spada wszystko niemal na barki łowczego i jeszcze co niektórzy wieszaja na nim psy ,to tak bywa. Niestety ,niefortunny czas na rezygnację ,ale Kulwap wytłumaczył wszystko. Przychylam sie jednak do zdania Pomorskiego!!!!

Autor: kokko  godzina: 19:05
Sorki , a kto im wyda odstrzał na łowczego ,chyba nie on sam . A poważnie to taki "kolega "nie powinien nigdy ,czyli dożywotnio zasiadac w zażądzie koła.D.B.

Autor: Krzysztof P  godzina: 19:29
ad. Odyniec z PLUSEM Po pierwsze primo : za mało informacji o przyczynach takiej desperackiej decyzji... ( trudno komentować ) Po drugie primo : Każdy członek Zarządu Koła ma prawo złożyć rezygnację z pełnionej funkcji... Po trzecie primo: Zarząd Koła wobec zaistaniałej sytuacji jest zobowiązany zwołać Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła celem uzupełnienia składu Zarządu. Chyba że jak pisze Pawluk były inne zasady wyboru Zarządu. No i to by było na tyle...chyba że się mylę -:))) D.B. Wesołych Świąt

Autor: Deer35  godzina: 20:23
Jeżeli tak szybko naciskacie spust jak wydajecie opinię o zaistniałym zdarzeniu w kole to pozostaje tylko z pokorą zwiesić głowę.Przyjmując zasadę odpowiedzi kol.Krzysztofa: Po pierwsze kol.Odyniec jest to dziwne pytanie i odpowiedż będzie też pytaniem.Czyżby w kole nikt nie miał statutu koła.Po drugie:treść pytania praktycznie niczego nie wyjaśnia a tylko stwierdza fakt że łowczy koła złożył rezygnację-jego prawo.Przyczyn może być wiele i nie nam na forum je roztrząsać.To może i musi zrobić koło bo o ile tego nie zrobi to wcześniej czy póżniej odbije się czkawką. Krzysztof P chyba się nie myli.PozdrawiamDB i Wesołych Świąt

Autor: pniewa  godzina: 20:53
żeby u nas chciało przynajmniej dwóch zrezygnować.... Oj by sie poprawiło...

Autor: Andrzej.1  godzina: 22:12
Nie wierze . Byłby to pierwszy przypadek w PZŁ. Jak długo pełnił swoja funkcję?.

Autor: wsteczniak  godzina: 22:37
Nikt nic nie wie o powodach. Forma rezygnacji - też o czymś świadczy. Jeżeli jednak, coś takiegfo miałoby miejsce w jednostkowych przypadkach jakie znam - byłoby to wybawieniem dla tych kól. Opierając osąd tylko na tym co napisane - myślę, że raczej Łowczy wybawił się od "koła".

Autor: DRAKULA  godzina: 23:12
Ja bym chciał żeby mój zrezygnował! DB.