Czwartek
05.01.2006
nr 005 (0158 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Legitymacje PZŁ  (NOWY TEMAT)

Autor: Alej.....  godzina: 18:32
Takie oto zdanie, cyt: „W najbliższym czasie legitymacja członkowska PZŁ zostanie uzupełniona o wkładkę gdzie będą wpisane kary za ew. wykroczenia za nieprawidłowy odstrzał samców zwierzyny płowej”, znalazłem w relacji z posiedzenia ORŁ w ... Kaliszu. Czy wiadomo coś bliżej na ten temat? Faktycznie szykuje się zmiana legitymacji PZŁ? Relacja z posiedzenia ORŁ w Kaliszu (www.lowiecki.pl/kalisz/orl.htm)

Autor: Rzecznik Prasowy  godzina: 18:39
Pewnie dorzucą jeszcze tatuaż numeryczny na rękę- numer odstrzału jaki był nieprawidłowy. A z czasem znalazłoby sie kilku, coby sobie tymi kartkami szubę podbili. Dalszy kiomentarz zbedny.

Autor: adam rozmus  godzina: 19:09
A o czipie zapomniałeś?

Autor: jurek123  godzina: 19:16
Wkładka do legitymacji dotyczyć będzie wyceny poroża i ewentualnych kar nałożonych na myśliwego.Tak więc dotyczyć to będzie tylko selekcjonerów,ponieważ obecnie nigdzie nie ma prowadzonej ewidencji prawidłowości wyceny.Ciekawie jak ktoś tą wkładkę zagubi ,czy też będą konsekwencje i jakiego typu. Ktoś długo myślał i wymyślił.

Autor: madma  godzina: 20:56
jurek123 Ciekawi mnie, czy to już "klepnięta" głupota i komu lub czemu to ma służyć.... Pozdrawiam

Autor: Alej.....  godzina: 21:01
Madma, o to mi sie właśnie rozchodzi ...

Autor: Partner  godzina: 22:10
Slużyć to ma temu aby ktoś mógl zarobić na druku nowych legitymacji czy wkladek. Podobnie jest na przyklad z podręcznikami szkolnymi czy katalogami do kosztorysowania robót budowlanych . Częste zmiany zwiększają koszty i ktoś zarabia. Mechanizm znany od dawna.

Autor: jurek123  godzina: 22:49
Przeczytajcie informację zawartą w ostatnim numerze Łowca na stronie 6. Obrady Naczelnej Rady Łowieckiej. Artykuł redakcji. Uchwałę już podjęto.