Wtorek
09.01.2007
nr 009 (0527 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: polowanie indywidualne

Autor: yogy  godzina: 01:10
Łowczy nie ejst krolem a w kole nie panuje monarchia absolutna.. wogole na jakiej podstawie zabronil wykonywania polowania w nocy?!

Autor: lajka  godzina: 08:01
Często się zdarza ze chory człek jest łowczym.współczuję. DB.

Autor: PrzemekJ.  godzina: 08:33
Wybacz, kolego ale się ubawiłem jak to przeczytałem... Czego to "nasza władza" nie wymyśli może kolega łowczy poczuł się już jak minister ? Poproś proszę kolegę Łowczego o podstawy prawne jakie pozwalają podjąć mu podobne decyzje, radosna twórczość nie zna granic... Pozdrawiam

Autor: huszcza  godzina: 12:31
Jak to w przysłowiu: Głupich nie sieją, sami się rodzą, a czasem nawet zostają łowczymi. Taka niestety rzeczywistość., przykra ale prawdziwa. Ciekawe co na te wypociny łowczego reszta Zarządu.

Autor: WIARUS  godzina: 12:51
Identyfikator: buba Email: Status: myśliwy Okręg PZŁ: kielecki Data rejestracji: 2007-01-07 20:38:00 Ilość wpisów: 1 Twierdzę że opisanego przez " buba " łowczego w RP i kieleckim okręgu nie ma a On sam , czyli buba, szuka podobnych do siebie Pozdrawiam takich jak buba!!!! Darz Bór!!!

Autor: jurek123  godzina: 13:11
Ad WIARUS Trzeba czymś na tym forum zabłsnąć ,no więc zabłysnął. Pozdrawiam.

Autor: ajwa  godzina: 13:21
A może jest inaczej. Plan na dziki i lisy wykonany,innej drobnej nie ma w planie a na płową nie polujemy w nocy,tak więc co myśliwy ma do szukania w nocy w łowisku. DB.

Autor: WIARUS  godzina: 13:26
ajwa Na lisy wykonany plan?? Kpiny robisz? Pozdrawiam. Darz Bór!!!

Autor: M@M  godzina: 14:03
ajwa może w niedługim czawsie lisy będziesz zaliczał do zwierząt POD OCHRONĄ I ODSTĄPI TWOJE KOŁO OD POZYSKANIA i zaplanuje o połowę mniej albo wogóle.Popieram odpowiedz WIARUSA.

Autor: kris  godzina: 14:42
Może i buba ma wpis nr 1, może i buba zarejestrował sie 7 bm , może ... ale jednego jestem prawie pewien - po prezentowanychj na tym forum pomysłach niektórych łowczych ( nie wolno polować z podchodu, nie można dostać odstrzału na płową bo ma się tylko "lufy gładkie", itd ) to co opisał buba jest ... prawdopodobne i NICZEGO juz nie jestem pewien i NIC mnie już nie zaskoczy ( chyba ??? ). DB

Autor: ajwa  godzina: 15:18
Ad Wiarus Napisałem może,a skąd wiesz czy nie,jak mają dwóch trzech lisiarzy to spokojnie plan wyrabiają.Może pod pretekstem polowania na lisy.............................................aż łowczy się wkurzył.Kiedyś oddawałem strzelone lisy a jak załapałem że to na podkładkę to teraz palę w piecu. DB.

Autor: huszcza  godzina: 16:28
Oj Kris te Twoje "hyba???" jest pewne. Tak jak napisałeś pomysły łowczych, które tu prezentowali koledzy są tak "ciekawe", że aż zwalają z nóg. W naszym kole żadnej decyzji nie podejmie łowczy bez konsultacji i uzgodnienia z resztą Zarządu. Przed zmianą łowczego było inaczej ale to właśnie charaktery ludzi wychodzą jak mają jakąś władzę. Jedni na to chorują inni myślą co robić aby być wiarygodnym i powaznie traktują swoje obowiązki jako pewnego rodzaju służbę wobec kolegów. Ponadto podejmowanie decyzji tak razem powoduje że nik z Zarzadu nie powie "nie wiem o co chodzi". Potrafi uzasadnić jak jest to decyzja trudna lub nie popularna itd. Najważniejsze że niektóre złe pomysły są uwalane w zarodku i nie widzą światła dziennego.