Piątek
04.01.2008
nr 004 (0887 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: anonim

Autor: tomaszł  godzina: 12:26
No fakt echo to może wszyscy usuniemy swoje dane ?? zrobimy czad ?? czy o to chodzi??

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 16:34
Szanowny Kolego tomaszł !!!!!!!! Nie wiem co kieruje Toba że tak bardzo chcesz zmusić nas do złamania Ustawy i ujawnienia swoich danych osobowych . Czy kieruje Toba zwykła babska ciekawośc ? czy jakowes inne cele wyższego rzędu ? czy może służba -ale chyba raczej nie bo oni dochodza naszych danych po IP . Wiekszośc z nas nie jest osobami publicznymi a nawet jak sa to takze maja prawo do prywatności i ochrony swoich danych Jestem osoba kontrowersyjną na forum jedni mnie tolerują inni nie znoszą - w poprzednim moim wcieleniu forumowym trwającym prawie dwa lata wystepowałem z pełnymi danymi ,adresem majlowym i telefonami - i co z tego Wystarczyła drobna utrczka na forum aby dostawać niewybredne pełne inwektyw majle - telefon dzwonił o 1.00 w nocy a w słuchawce sypały się wyzwiska - dostawałem niechciany spam i reklamy o próbach zawirusowania mi komputera nie wspominając i co ? ma to wrócić Starsi forumowicze potwierdzą Ci że mieli podobne przygody tak jak zrobił to Kulwap -ale on juz do tego przywykł i jako redachtor dziennika nie moze sie ukryc jako "Fan zielonych stringów " Akceptujesz zasady forum ? - to w czym masz problem , admin dopuszcza nasza anonimowośc i zapewnia nam ochrone danych osobowych - NIE INTERESUJĄ NAS TAKŻE TWOJE DANE - chyba że popiszesz tam jakieś witze Jak tak bardzo chcesz poznać moje dane osobowe to załóz osobny temat z prośbą aby je Tobie ujawnił - napewno to zrobię jak podasz sensowne umotywowanie Poznikało z tego forum wielu troli ale także wielu wartościowych ludzi - ale wciąz przybywają nowi Pozdrawiam Anonim ( Jerzy Korniszon Ogórkiewicz )

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 16:38
Tak się zlożylo że jakos tak zajrzałem do Twojego profilu tomaszuł a fe .. a fe... - wykorzystywać forum i profil do darmowej reklamy własnej firmy - nie godzi sie raczej

Autor: Jurek Ogórek  godzina: 16:41
ujawnij dane i adres majlowy - przysle ci reklamę płytek i innego barachła budowlanego TAKI JEST SENS TEGO TOPIKA zalożonego przez jawnego kolegę ???

Autor: RoSch  godzina: 17:19
Ad. Kulwap Słusznie zauważyłeś, że należy pisać odważnie. Przyznasz jednak, że jeżeli są na Ciebie jakiekolwiek naciski, to wydaje mi się że tylko dla tego, że zwykle Forumowiczów, którzy mają inne zdanie niż Ty traktujesz per noga. Dla Ciebie to najczęściej „głupki”, „ormowcy” itp. Wdawać się z Tobą w dyskusję to zawsze ryzyko, że z braku argumentów narazisz się na chamstwo. A przecież Twoje artykuły w Dzienniku Myśliwych są pisane z polotem i bardzo ciekawe. Dla czego więc Twój udział w dyskusjach nie może być taki sam. Darz Bór

Autor: wielotykowiec1  godzina: 17:25
Mam to samo wrażenie, co Jurek Ogórek. ........................................................ Łyko mówi mi tyle samo, co tomaszl. Nie nieznane nikomu nazwisko mówi o forumowiczu, ale jego wypowiedzi. Tych kilka, bezbarwnych, mówi jedynie, że mam do czynienia z pewnym siebie żółtodziobem, który do zdjęcia nałożył, zamiast, myśliwskich, spodnie komandosa. Anonimowość może byc oznaką skromności i potrzeby intymności ludzi, którzy nie mają żadnych niecnych zamiarów, tak jak jej brak nie powstrzymuje przed pisaniem dyrdymałów, co ukazuje przykład autora. Reklama swojej firmy w portalu łowieckim to inna sprawa. Ja się swoich wypowiedzi nie wstydzę, ale korzystając z regulaminu nazwiska nie mam zamiaru podawać, bo powie komuś tyle co mnie nazwisko tomaszał, a firmy do bezpłatnej reklamy nie mam. Jak zmieni się regulamin, to się dostosuję lub zrezygnuję. DB

Autor: Kulwap  godzina: 17:58
ad RoSch Bardzo błędnie oceniasz stan faktyczny: -nie chodziło mi o naciski forumowe - te nie mają dla mnie znaczenia. -Jesteś na forum tak długo, że jak nikt inny powinieneś wiedzieć dlaczego przywołuję "wiejskiego ORNOWC-a" czy z jakiego powodu często przywołuję "oficera SB", "sierżanta KBW", "komendanta ORMO", "ZOMO-wską pałkę", "UB-ka", czy jeszcze kilka innych nazw. Jak nie wiesz tzn. że powinieneś przed pisaniem podobnych teorii zapytać starszych forumowiczów czy piję "do słońca" czy może do kogoś (grupy). -powiem Ci na ucho, że utożsamianie kulwapa ze Stanisławem Pawlukiem nie zawsze jest właściwe. I nie tylko z powodu "dwu twarzy" -nazwanie "głupkiem" może dotyczyć niewielkiego grona zaledwie kilku forumowiczów a i to nie wiem, czy nawet takiego nazwania sa godni. A i tak zalicz to do zamierzchłej przeszłości. "Alter Ego"

Autor: FraM  godzina: 19:55
Całkowicie zgadzam się z wypowiedziami Kolegów Jurka Ogórka i wielotykowca1 . DB .

Autor: FraM  godzina: 20:44
Ad . tomaszł . Kolego , wejdź na Hyde Park Corner i zobacz co napisano na ten sam temat , który założył Kolega Pk . Temat brzmiał : Profil - apelacja ! - jest to pod datą 03 .08 .07 r. Życzę ciekawego czytania . Pozdrawiam . Darz bór .

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 20:54
" może poprzecie mój wniosek do administratora strony o stworzenie wyszukiwarki szukającej nie tylko tematów i autora ale też szukającej według koła, województwa czy okręgu." Tu jest problem, bo na ten przykład ja nie zakwalifikowałbym się do żadnego z tych kryteriów a z anonimami jest wesoło. Jak się zarejestrowałem to w KŁ Dąbrowa 99% myśliwych (tzn. wszyscy, oprócz samego prezesa) było podejrzanych o "szumowiznę" . Nawet bidny Cienias co by muchy nie skrzywdził. Pozdr.