Poniedziałek
23.03.2009
nr 082 (1331 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Gorzowskiego kabaretu cd...

Autor: Piotr Gawlicki  godzina: 14:40
Poniżej odpowiedź rzecznika prasowego PZŁ Marka Matyska nt. uchwały ORŁ w Gorzowie Wlkp., zmieniajacej zasady selekcji populacyjnej i osobniczej na terenie okręggu gorzowskiego. 2. Odnośnie uchwały Okręgowej Rady Łowieckiej w Gorzowie Wlkp. informuję, że do Zarządu Głównego PZŁ wpłynęła ona kilka dni temu. Uchwała ta skierowana została do zaopiniowania do Komisji Hodowlanej NRŁ a także do zbadania jej zgodności ze wspomnianą uchwałą NRŁ do Działy Prawnego ZG PZŁ. W zależności od przedłożonych opinii podjęte zostaną odpowiednie kroki zmierzające do wyeliminowania z obrotu prawnego przepisów, które stałyby w sprzeczności z delegacją zawartą w § 108 pkt 8 Statutu PZŁ czy też uchwałą Naczelnej Rady Łowieckiej w sprawie zasad selekcji osobniczej i populacyjnej zwierząt łownych w Polsce.

Autor: Kazimierz Szumski  godzina: 16:09
Jaja, rozumiem bezskuteczność, stwierdzenie że coś nie weszło do obrotu prawnego z powodu..... ale żeby "eliminować" Taż takich uprawnień TK może tylko pozazdrościć. Pozdrawiam

Autor: lelek_nowy  godzina: 17:59
W okręgu gorzowskim nikt nie podskoczy. Towarzysz pułkownik (gwir.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=110) trzyma ORŁ na krótko. 24 lata służby w LWP wykształciło takie odruchy, że trudno się ich pozbyć weteranonom, co to Zawsze Wierni Ojczyźnie i PZŁ. A motto życiowe: ....być i trwać, ale służyć i 365 dni w roku .... Nie chcemy, aby nas wszyscy kochali wystarczy, że będą rozumieli.... - ale co zrobić, jak mimo codziennej służby, znajdują się tacy, co nie rozumieją? Może warto o nich też pomyśleć, a nie tylko być i trwać (na stanowisku), bo może to oni czasem mają rację?