Czwartek
26.11.2009
nr 330 (1579 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Kampania wyborcza

Autor: Cyfra  godzina: 08:01
Zobacz Iz 27 masz powyżej mojego postu przykład.Uderz w stół ,a beton od razu się odezwie. Z tego co piszesz to po prostu bajka.Miło w takim kole polować.Zazdroszczę azil Zrobić jednak taką rewolucję przy mniejszym poparciu to już problem.Przy monarchii absolutnej gdzie większość jest zastraszona może zabraknąć kilku głosów.Co będzie jak rewolucję stłumią????Wygnanie na Syberię. Dla obrazu odsłonię ci pewien fakt..Jeszcze siedem lat temu na koncie koła było 200 tys złotych.Obecnie nie ma nic.Koło nie ma ,ani własnej kwatery w żadnym z czterech dzierżawionych obwodów,ani złamanego ciągnika,ani innej rzeczy materialnej mogącej stanowić jakiś majątek.Mało tego jeden obiekt sprzedano parę lat temu,a pieniądze przeżarto.Coś na zasadzie:Łatwo przyszło to i pójść może łatwo.Tak to się ma pokrótce.Tak,że widzisz kochany rewolucja jest nieunikniona. Pozdrawiam

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:09
A ja czasami sobie myślę, że te "zgodne" koła to utopia. W każdym są jakieś utarczki ale w większości mają one skalę nie zwracająca uwagi a w pozostałych urastają do rangi skandalu. Cyfra Pan azil ma już taką naturę, że nie potrafi dyskutować w temacie a jedynie w repertuarze ma wycieczki osobiste. Jak mu się prztyknie coś lekko w nosek to zaraz pędzi do Redakcji z żądaniem kasowania postu bo uważa, że jest kimś komu wolno wszystko a jego ruszyć nie wolno.

Autor: Cyfra  godzina: 08:17
Widzę,że słowo"beton" działa jak czerwona płachta na byka.Coś musi w tym być.

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 08:23
Cyfra Azil być może chce startowac w wyborach i dlatego od długiego czasu jest taki wrażliwy na punkcie swojej osoby nawet w bardzo miałkich sprawach. azil To już jest kampania?

Autor: Spring  godzina: 09:24
Ad.Stanisław Pawluk A co? do sadu powinen leciec tak jak Ty niewrazliwy na punkcie swojej osoby??? Pzdr.DB

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 09:28
Spring Latania do sadu nauczył mnie model i jego działacze. Ja korzystam co 50 raz i w sprawach ewidentnych pomówień w których ty akurat jesteś specjalistą. Skoro jesteś takim "wyznawcą" zasad "modelowych" i wielbicielem "modelu" to musisz także skorzystać z największego dobrodziejstwa "modelu"- ciągania swoich członków po sądach z byle powodu lub nawet bez powodu. I ja ci te doznania zapewnię.

Autor: Spring  godzina: 09:45
Ad.Stanisław Pawluk Daj przyklad tych pomowien, bo na razie to wlasnie Ty mnie pomawiasz, i nie strasz mnie doznaniami, paru rzeczy oduczylem Cie na forum, oducze Cie i pozywania do sadu bez powodow. Pzdr.DB

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:00
Niczego nie jestes w stanie mnie oduczyć - tak jak niczego nieoduczyłeś! W życiu! Marny z ciebie nauczyciel! Pomówienia: poczytaj swoje posty o komendancie wiejskiego ormo, UB, SB, KBW, sierzancie, kapowaniu, donosicielstwie itp. rzucanych w taki sposób aby kojarzone były z nazwiskiem Stanisław Pawluk nawet, jęsli musiałeś mi wraz paru innymi podobnymi tobie przypisywac wszystkie nicki forum zwłaszcza nowe jako moje. Jest tego cała masa.

Autor: Spring  godzina: 10:18
Ad. Stanisław Pawluk Nie bleblaj tylko zacytuj te posty! a poza tym to twierdzisz, ze Ty nie jestes Kulwap, bo to, ze Kulwap kojarzyl wszystko z soba to ja wiem, ale to nie jest moj problem. Zadnych nickow nikomu nie przypisuje, nie interesuje mnie ten w/g mnie glupi sposob uczestniczenia w dyskusji. Pawluk, tutaj jest forum duskusyjne mysliwych, a nie forum nienawisci!!! Pzdr.DB

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:23
Spring Nie siej więc nienawiści! Więc dyskutuj w tematach podanych w tytule a nie jak zwykle kierunkujesz te dyskusje na dyskutantów i ad personam!.

Autor: azil  godzina: 10:46
Stanisław Pawluk, Twój tekst w tym wątku: 26-11-09 08:23 Cyfra Azil być może chce startowac w wyborach i dlatego od długiego czasu jest taki wrażliwy na punkcie swojej osoby nawet w bardzo miałkich sprawach. .................................... i ostatni Twój tekst z postu powyżej: Spring Nie siej więc nienawiści! Więc dyskutuj w tematach podanych w tytule a nie jak zwykle kierunkujesz te dyskusje na dyskutantów i ad personam!. Jest tu pewna logika stosowana przez autora postów, czy jej całkowity brak??? Pozdrawiam

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 10:52
azil Tak! Jest logika. Obaj jesteście z klanu spychajacego dyskusję w maliny i na osoby a nie na temat.

Autor: azil  godzina: 10:54
Stanisław Pawluk, Znowu klany i podziały........ Szkoda gadać.... Jeżeli odpisuję Cyfrze, że jako stażysta nie jest władny zmienić cokolwiek w kole, to Ty komentujesz to jako złośliwość itp. Zmian dokonują ludzie z autorytetem, a nie "rewolucjoniści z gilotyną", bo czasy sie zmieniły i to nie ta epoka.......... Jasne?

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:07
azil Żadna z twoich wypowiedzi nie jest ani jasna ani czysta! Chyba, że kierowana jest z płaczem do admina, aby kasował posty bo znowu ktoś ci krem z rurki wyjadł.

Autor: azil  godzina: 11:10
Stanisław Pawluk, Kolejne pomówienie! Nie kierowałem żadnych postów do kasowanie. Prosze zapytać Admina. Bardzo brzydko prowadzisz dyskusję i głównie wciągając w "ad personam"...................... Uprzedając Twój następny wpis, nie przypisuj mi żzadnych klanów i przynalezności - oprócz PZŁ, do którego równiez należsz!

Autor: Stanisław Pawluk  godzina: 11:12
azil A z toba jest jakaś dyskusja? Ty masz swoją grupkę o okreśonej i znanej juz powszechnie "moralności" i dyskutujecie na jeden temat: zawsze o kimś - nie o problemie!

Autor: azil  godzina: 11:17
Stanisław Pawluk, Kolejne pomówienie Nie mam żadnej grupki! Albo zgadzam się z wypowiedziami innych, albo nie. To jedyny motyw mojej rozmowy. Przypisywanie podziałów i przynależności do "klanów", to chorobliwa mania i zabieg socjotechniczny ad peronam.

Autor: Spring  godzina: 11:17
Ad. azil Kiedy krytykuje Pawluka to sieje "nienawisc" kiedy On pozywa mnie do sadu, grozi nastepnymi pozwami, sieje przyjazn! i jest bardzo, ale to bardzo merytoryczny, bo takie jest to jego meritum. Pzdr.DB

Autor: Cyfra  godzina: 11:26
Spring Uwierz mi,że brzydzę się wszelkim donosicielstwem i załatwianiem spraw w sądach czy innych pierdołach.Uważam,że wszelkie brudy powinno się prac między sobą.Jak trzeba, ,dać i w mordę.Nie srać w swoje gniazdo.Ale jak widzisz człowieku,że nie dajesz rady.i że lada moment masz wylecieć za tzw."niekoleżeńskość" to co masz zrobić?Na co ku..... czekać.Robisz wszystko,aby się bronić przed ch.......Bycie prezesem koła to wielka sztuka.We wszelkich padołach gdy jest dym winę ponosi tylko zarząd.Nikt więcej.

Autor: Spring  godzina: 11:51
Ad.Cyfra Kazdy ma swoj oglad swiata, ale zaden ZK nie ma uprawnien do wyrzucania czlonka w ogole, a w szczegolnosci za "niekolezenskosc", zeby zapracowac na niekolezenskosc to moim zdaniem trzeba byc i "zdolny" i "pracowity". Odnosnie procesowania, to ja nie jestem zadnym prezesem KL, a uczestnikiem forum, wiec powinny wystarczyc argumenty w postaci postow, ale jak komus brakuje argumentow i lubi, to niech mnie pozywa. Pzdr.DB

Autor: Cyfra  godzina: 13:18
Spring Nie chodzi mi tu o ciebie czy któregoś innego.Dałem ci przykład z podwórka Pozdr.

Autor: iz27  godzina: 17:36
no, niezłe koło pewnikiem byśmy stworzyli !