Poniedziałek
29.11.2010
nr 333 (1947 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: "Łowiectwo we Francji"

Autor: Kal.30-06  godzina: 21:01
Już widzę jak chłopi zacierają ręce i ślina im kapie na smak kiełbasy z dzika ... ich dzika . Niech nikt się nie łudzi , że chłop wpuści go na swoje pole , już to widzę hihihi , jeszcze zatęsknicie za tym znienawidzonym systemem . Powstanie nowa kasta boooogatych pseudo nemrodów , po prostu zabijaczy , jakich już wielu jest w naszych kołach , ludzi z ulicy , których nie interesuje tradycja , język łowiecki , mających ful kasy i wszystkich w d...e. Najważniejsze żeby zabijać .

Autor: Husky  godzina: 21:13
Kal. 30.06 "... Powstanie nowa kasta boooogatych pseudo nemrodów , po prostu zabijaczy , jakich już wielu jest w naszych kołach , ludzi z ulicy , których nie interesuje tradycja , język łowiecki , mających ful kasy i wszystkich w d...e. Najważniejsze żeby zabijać. ..." Ostatnie polowanie zbiorowe w sąsiednim kole obfitowało w zwierzynę. Niestety, nie na pokocie. Padło około 70-80 strzałów i aż...5 dzików... :( Aż boję się pomyśleć, ile ścierwa naprodukowali nasi sąsiedzi bo z pewnością NIKT nie pofatygował się aby sprawdzić postrzałki... Ich tęskonota będzie dla mnie zrozumiała! DB.

Autor: Kal.30-06  godzina: 21:25
Z naszym narodowym charakterem znanym na całym świecie tj z zazdrością , lenistwem , donosicielstwem , chamstwem , prostactwem , kombinatorstwem , złodziejstwem znieczulicą na problemy innych , samolubstwem i wieloma innymi cechami charakteru, nic w naszym kraju nie ma szans się udać , o czym świadczy sytuacja w naszych kołach , gdzie jeden drugiemu podkłada świnie i szafuje powyższymi przywarami . Jak już ktoś powyżej wspomniał zacznijmy zmiany od swojego koła , komu kto broni prowadzić w kole wzorcową gospodarkę łowiecką ? Jeszcze jedno . Przenoszenie na nasz grunt pomysłów z innych krajów kończyło się zawsze porażką ( wystarczy poszperać w historii współczesnej )